Hasret Bitiyor. Gülse Birsel yeni dizisini duyurdu

Avrupa Yakası, Jet Sosyete ve Yalan Dünya adlı dizileriyle adından söz ettiren Gülse Birsel Yeni dizisini duyurdu. Ancak bu dizi TV dizisi olarak yayınlanmayacak..

Hasret Bitiyor. Gülse Birsel yeni dizisini duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 16:53

Gülse Birsel Adı Türkiye için gerçekten de oldukça önemli isimler arasında. Ülkenin büyük bir bölümünün severek takip ettiği Gülse Birsel yazdığı çok sayıda diziyle herkesin gönlünü kazanmayı başaran isimlerden.

Gülse Birsel'in imzasını taşıyan tüm diziler en çok izlenen dizilerden biri olduğu gibi herkesi de güldüren diziler arasında yer alıyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Avrupa Yakası ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Yalan Dünya dizileriyle ekranları sallayan Gülse Birsel sonrasında da Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında Jet Sosyete dizisiyle yer almıştı.

Uzun bir süredir setlerden uzak olan Gülse Birsel'in ne zaman ekranlara geri döneceği merak ediliyordu.

Neyse ki hasret sonunda bitiyor.

Oda TV'de yer alan habere göre Gülse Birsel'in yeni bir dizi projesiyle dönüş yapacağı ortaya çıktı.

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel İstanbul Nişantaşı’nda lüks bir mağazanın çıkışında objektiflerce görüntülenerek muhabirlerin sorularına yanıt verdi.

Bilindiği gibi Son olarak Jest Sosyete dizisinde rol olan Gülse Birsel, muhabirlere dijital medyada komedi projesi olduğunu belirterek yeni dizisinin müjdesini verdi.


“12O DAKİKA DİZİ OLMAZ” TEPKİSİ


Daha önce ATV'deki Avrupa Yakası, Kanal D'deki Yalan Dünya, TV8'deki Jest Sosyete gibi projelerle ekranda olan Gülse Birsel, dijital medya için henüz yazım aşamasında olduğu komedi projesinden de bahsetti. “120 dakika dizi olmaz” diyerek uzun dizilerden yorulduğunu belirten Gülse Birsel daha kısa dizilerle seyirci karşısında olacağını belirtti.


Projesi hakkında daha fazla detay vermek istemeyen Gülse Birsel, “Ulusal kanallarda espriler ‘bip’lendiği için dijitali tercih ettiğim söylenemez. Uzun dizi süreleri nedeniyle bu kararı aldım, yapacağım iş 35-40 dakika olacak. 120 dakikalık dizi hem izleyiciyi hem yazarı hem de oyuncuyu yoruyor” açıklamasında bulundu..

Netflix DİZİSİYLE mi geri dönecek?

Gülse Birsel hakkında bazı haber sitelerinde ise Netflix dizisiyle geri döneceği iddiaları ortaya atıldı. Adını Türkiye'ye duyuran Gülse Birsel'in söz konusu Netflix dizisiyle tanınırlığını dünya geneline yaymayı planladığı düşünülüyor.

Gülse Birsel tarafından yazılan dizilerin Netflix ortamında olması Türkiye ve Gülse Birsel için oldukça önemli bir girişim olacağa benziyor..