Hayranları Çok Üzülmüştü! Ezgi Mola gerçeği açıkladı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde başrol oyuncusu olan Ezgi Mola hakkında çirkin bir iddia ortaya atılmıştı. Sanatçı Ezgi Mola gerçeği açıkladı.

Hayranları Çok Üzülmüştü! Ezgi Mola gerçeği açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2021 18:03

Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen oyuncularından Ezgi Mola hakkında çirkin bir iddia gündeme getirildi.

Bir kaç haber sitesi tarafından paylaşılan iddiada Ezgi Mola'nın bacağının koptuğu öne sürülmüştü.

Gazeteci Birsen Altuntaş ise gerçeği ortaya çıkaran isim oldu. Aynı zamanda TV100 Ekibinde de yer alan Birsen Altuntaş sanatçı Ezgi Mola'nın sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyu haberleştirdi.

Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan Ezgi Mola hakkında küstah bir iddia gündeme getirilmişti.

O iddiaya göre sanatçı Ezgi Mola arkadaşlarıyla birlikte kahve içmeye dışarıya çıkıyor. Evine geri döndüğünde ise bacağı asansörde kalıyor. Ezgi Mola'nın bacağı koptu şeklinde manşetler atan siteler Ezgi Mola'nın hayranlarını derin bir üzüntüye boğdular.

EZGİ MOLA'DAN AÇIKLAMA

ezgi-mola.png

Hakkındaki skandal haberi yalanlayan Ezgi Mola Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada “Berbat haberlere inanmayın. Ben iyiyim. O saçma habere denk gelen tabii ki inanmasın. Bilmeyen de bakmasın… Birileri sanıyorum ki, gündem değiştirme derdinde… Gündem böyle değişemez ama biz de aptal değiliz. Mutlu günlere inşallah Hep birlikte…” ifadelerine yer verdi.

YAPTIRIM KİM UYGULAYACAK?

Öte yandan Ezgi Mola hakkındaki yalan haberleri ortaya atan sitelerin künyesi bile olmadığı görülüyor. Arkasında kimin olduğu belli olmayan bu siteler her gün yalan haberler üretiyorlar.

BANKA HABERLERİ DE AYNI

Ezgi Mola hakkındaki bu yalan haberi servise sokan siteler yalandan kredi de dağıtıyorlar. Şu banka bu kadar ertelemeli düşük faizli kredi dağıtıyor diyerek hemen hemen her gün yalan haber üreterek okuyucularını kandırıyorlar.

Vatandaşlar bu sitelere bir yaptırım uygulanması gerektiğini dile getirirken söz konusu siteler ise yalan haber üretim merkezi olmaya devam ediyorlar.

İlgili Haberler