Kanal D'de Yayınlanan Camdaki Kız Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin final tarihi belli oldu. Enis Arıkan hayranları da habere çok üzüldüler..

Kanal D'de Yayınlanan Camdaki Kız Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2021 01:12

2.Sezonuyla ekranda olan Camdaki Kız dizisi yoluna reyting bolluğuyla devam ediyor. Yayınlanan her bölüm reytinglerde zirveyi bırakmıyor.

Sosyal medyada da Camdaki Kız dizisi fırtınalar estiriyor.

18.bölümüyle ekranda olan Camdaki Kız dizisi yine reytingleri tüm kategorilerde alt üst etti.

KANAL D REKORA DOYMUYOR

Deyim yerindeyse Kanal D Camdaki kız dizisiyle rekora doymuyor. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı dizideki ana karakterler bile çok seviliyor. Özellikle dizide Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan en çok sevilen oyuncular arasında yer alıyor. Bu yüzden Enis Arıkan hayranları da dizinin final tarihini yakından takip ediyorlar.

RESMİ FİNAL NE ZAMAN?

Camdaki Kız dizisindeki hikaye kitaptaki gibi hızlı ilerliyor. Sedat ve Nalan'ın ayrılmasıyla birlikte Hayri ile Nalan'ın aşkı başlayacak.

Bir süre sonra Hayri'de ölerek diziye veda edecek. Yaşadıkları karşısında büyük bir depresyon yaşayacak olan Nalan tedavi olmak için terapi görmeye başlayacak. Sonrasında da dizi final yapmış olacak. Camdaki Kız dizisi için final tarihi ise Haziran 2022 olarak düşünülüyor. 2022 Haziran ayında final yapacak olan Camdaki Kız dizisinin 3.sezonu ise olmayacak.