Kanal D'deki Yargı Dizisinin Yıldız Oyuncusu Ceylin'in Düğünü Var!

Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisinde bir ilk yaşanacak. Avukat Ceylin yakında gelinlik giyebilir.

Kanal D'deki Yargı Dizisinin Yıldız Oyuncusu Ceylin'in Düğünü Var!
Yayınlanma Tarihi : 27 Ocak 2022 20:31

Kanal D ekranında her Pazar akşamı yayınlanan, senaryosunu başarılı senarist Sema Ergenekon'un kaleme aldığı Ay Yapım'ın imzasına taşıyan Yargı dizisinde düğün var. Heyecanın her geçen bölüm daha da arttığı Yargı'da izleyiciler mutlu sahnelere şahit olacak.

Ceylin ve Ilgaz'ın Düğünü Çok Yakında

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; 30 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak Yargı'nın 18. yeni bölüm fragmanında Ceylin'in annesinin, Ilgaz'ın babası ile yaptığı konuşma Ceylin ve Ilgaz'ın düğün hazırlıklarına işaret ediyor.

Ceylin'in annesinin, Ilgaz'ın babası Metin amire, çocukların evlendiğini ama her şeyin usulüne göre olması gerektiğini savunması gelecek bölümlerde Ceylin'in gelinlikle göreceğimize işaret etti.

Ceylin Düğün Fikrine Sıcak Bakmayabilir

Ceylin'i zor durumdan kurtarmak için Ilgaz'ın evlilik teklifi üzerine formaliten gerçekleşen nikah, ilerleyen bölümlerde gerçek aşka dönüşmüştü. Geçtiğimiz bölümlerde Ceylin'in hapishaneden çıktıktan sonra Ilgaz'a yerleşmesi ise aşklarını bir kez daha gözler önüne sermişti.

Birçok izleyici şimdiden düğün sahnesini görmek için sabırsızlanıyor. Ancak Ceylin'in bu fikre sıcak bakmayacağını düşünün bir takım izleyici var. Çünkü Ceylin karakteri birçok izleyici tarafından marjinal olarak görülüyor. Hep birlikte izleyip göreceğiz, Ceylin gelinlik giyecek mi giymeyecek mi?

Kaynak: televizyongazetesi.com