Kanal D’nin Camdaki Kız dizisinde Şaşkına Çeviren Karar

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki ve Enis Arıkan'ın da yer aldığı Kanal D dizisi Camdaki Kız'da beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Dizinin yeni bölümünde herkesi şaşırtacak bir gelişme yaşanacak..

Kanal D’nin Camdaki Kız dizisinde Şaşkına Çeviren Karar
Yayınlanma Tarihi : 27 Ekim 2021 13:59

Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız reyting konusunda zirveyi kimseyi bırakmıyor.

Dizide Enis Arıkan'ın canlandırdığı Muzo gibi bir karakter var ki herkes tarafından çok seviliyor.

Dizinin kadrosunda Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Enis Arıkan, Cihangir Ceyhan ve Nur Sürer gibi başarılı oyuncuların yer alması diziyi daha da bir izlenilir hale getiriyor.

Her hafta yayınlanan yeni bölümde büyük heyecan dorukta..

16 bölümdür ekranda olan dizinin 17.bölümü bu hafta yayınlanacak. Yeni bölümden gelen ipuçları hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını gösteriyor.

Camdaki Kız dizisinin omurgası olarak gösterilen Koroğlu ailesi iyiden iyiye karışıyor. Aile içerisinde büyük bir kaos çıkacak..

Televizyon gazetesinin derlemesine göre : Sedat şirketin başına tek başına geçmek isterken Selen ve Muzo büyük bir plan kuracaklar. Sedat ve Selen arasında geri dönülmez bir savaş başlayacak.

Ancak bu savaşa ailenin reisi ve şirketin kurucusu kabadayı Rafet son noktayı koyacak. Tamer Levent'in canlandırdığı Rafet karakteri cimri ve şeytan tavırlarıyla dikkat çekiyor..

Perşembe akşamı ekrana gelecek Camdaki Kız dizisinde ayrıca Nalan'da annesini sıkıştırmaya başlayacak.. Annesi Feride'ye eşi Sedatla ilgili bir şey saklayıp saklamadığını soracak.

Feride ise Sedat'ın açığını yakaladığı günden itibaren büyük bir sır küpüne dönüşmüştür. Nalan ise annesinin bir sır sakladığından emin. Bu sırada Köşkteki skandaldan kurtulduğunu düşünen Sedat babası Rafet'in kararıyla şaşkına dönecek..

RAFET'İN KURNAZ PLANI

Yeni bölümde Rafet çocuklarını karşısına alacak. Yönetim kurulu başkanı olmadan önce hepiniz hisselerinizi bana devredeceksiniz diyerek büyük bir rest çekecek.

Şimdi herkes Selen,Muzo ve Sedat'ın hisselerini devredip devretmeyeceğini çok merak ediyor. Buradan da anlaşılıyor ki muhtemelen Rafet bu işte Cavit'in bir planı olduğunu öğrenmiş ve bu oyunu bozmak için böylesi bir plan kurmuş.

Ancak iddialara göre o planı Rafet öyle bir isimden öğrendi ki o isim herkesi şaşırtacak. Sedat'ın en yakını Cana'dan başkası değil...

Camdaki Kız perşembe akşamları fırtınalar estirirken karşısındaki Barbarostlar ve Bir Zamanlar Çukurova dizisi ise geride kalıyor.

Öte yandan Camdaki Kız dizisinin 17.bölümüne ait fragmanda yayınlandı

İlgili Haberler