Kanal D'nin En İddialı Dizisiydi! Yargı Dizisinden Kötü Haber

Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in başrollerindeki Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı dizisinin finaliyle ilgili bilgiler geldi.. Yargı dizisinde Finali ortaya çıkaran isim Çağatay Ulusoy oldu..

Kanal D'nin En İddialı Dizisiydi! Yargı Dizisinden Kötü Haber
Yayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2021 00:14

Yargı dizisi 6 bölümdür Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Ceylin sonunda kardeşinin gerçek katilini öğrendi. Çınar cezaevinden çıktı.

Ancak Çınar için işler pek yolunda gitmeyecek. Kendisini öldürmeye karar veren Ceylin'in babası Zafer ona silah doğrultmuştur. Yayınlanan son fragmanda Zafer veya Çınar'ın vurulduğu düşünülüyor.

Silah patladı çünkü..

Bazı dikkatli seyircilere göre vurulan kişi Çınar değil Zafer...

Yani tekrar Çınar'a cezaevi yolu görünebilir.

Yargı dizisinin 7.bölümünden de ayrıca ikinci bir fragman geldi. Yayınlanan ikinci fragmanda Ceylin'in en yakın arkadaşı ve kardeşinin katili olan Engin'le yüzleştiği görülüyor.

Dizinin hikayesinin bu denli hızlı ilerliyor olması acı bir gerçeği ortaya çıkardı!

TEK SEZONLUK DİZİYMİŞ

Haber7 tarafından geçilen bir haberde Çağatay Ulusoy'un Yargı dizisinde başrol olmayı kabul etmediğine dair bir haber yayınlandı.

Gerekçe olarak ise Çağatay Ulusoy'un bu diziyi tek sezonluk dizi olması nedeniyle kabul etmediğinden söz edildi.

Kaan Urgancıoğlu'nun yerine savcı Ilgaz karakterini canlandırması istenen Çağatay Ulusoy projeyi tek sezonluk dizi olması nedeniyle elinin tersiyle itmiş.

SEYİRCİ YIKILDI

Henüz 6 bölümdür yayında olmasına rağmen dizinin tek sezonluk bir dizi olduğunu öğrenen Yargı hayranları adeta bu haber sonrasında yıkıldılar. Yargı dizinin Haziran 2022'den önce final yaparak ekranlara veda edeceği öğrenildi. Bu durum Yargı hayranlarında büyük bir yıkıma yol açtı.

Öte yandan Yargı dizisinin 7.bölümüne ait fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.