Kanal D'nin Sadakatsiz dizisinde büyük kriz! Seyirciler de şaşırdı

Caner Cindoruk ve Cansu Dere'nin başrolünde olduğu Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz Dizisi yeni sezona iddialı bir giriş yapmıştı. Dizinin yayınlanacak 36.bölümünde beklenmedik gelişmeler yaşanacak.

Kanal D'nin Sadakatsiz dizisinde büyük kriz! Seyirciler de şaşırdı
Yayınlanma Tarihi : 24 Ekim 2021 16:16

Sadakatsiz dizisi yine bol şiddetli sahnelerle seyirci karşısında olacak. Yaşanan bu şiddet sahneleri kimi seyirci tarafından eleştiri konusu olurken kimi seyirciler ise senaristlerin diziye heyecan katmak için bu sahneleri eklediğini düşünüyor.

Bol gerilim ve dram dolu dizilerden biri olan Sadakatsiz dizisi aynı zamanda da sıradışı hikayesiyle dikkat çekiyor. Ekrana gelecek 36'ıncı Yeni bölümle ilgili detaylarda belli oldu.

Kanal D'nin en sevilen dizilerinden biri Sadakatsiz dizisi yine tepki çekecek sahnelerle ekrana gelecek. Dizide şiddet yine ön planda olacak. Bu kez şiddetin endeni ise kıskançlık olacak.

Volkan'ın yeni hedefinin ise Aras olduğu görülüyor..

Kanal D'nin en iddialı dizilerinden biri olan ve ikinci sezona oldukça iddialı reyting rapırlarıyla başlayan Sadakatsiz dizisi AB kategorisinde birinciliğini devam ettiriyor. Dizinin hikayesine Çukur dizisinden transfer olan Berkay Ateş'te Aras karakteriyle ilgi çekmeye başladı.

Aras ve Asya arasındaki yakınlaşma öpüşmeyle sonuçlanınca Volkan adeta kıskançlık krizine girdi.

Yeni bölümde büyük bir gerilim yaşanacak. Volkan ve Aras , Asya için kavgaya tutuşacak. Yeni bölümde bu ikilinin kavgasına tanıklık edeceğiz.

Caner Cindoruk ve Cansu Dere ikilisinin de başarıyla başrolde yer aldığı Sadakatsiz dizisinin hikayesinde işler iyiden iyiye de karışmış olacak.

Televizyon gazetesinin 36.bölümle ilgili derlemesine göre Asya, Bahar ile konuşmaktadır. Ve Aras’ın kendisini öptüğünü anlatır. Sonrasında da Asya, hislerinin karmakarışık olduğunu söyler ve hakkında hiç bir şey bilmediğini de ekler. Ancak Asya için Aras’ın geçmişini bilmemesi büyük bir sorun olacaktır.

O esnada Volkan, Aras’ı sinirli bir şekilde tehdit etmektedir. Asya’dan uzak durmasını söylediği Aras ona eski karısı olduğunu hatırlatır. Ve Bunun üzerine Volkan, Aras’a okkalı bir yumruk atar. İkili arasında bu gelişme üzerine büyükçe bir kavga çıkar. Ve yaşanan Bu kavgada yere düşen Volkan’ın Aras’ın yumruklarından nasibini alması dizi hayranlarını bir hayli memnun eder.. Şaka gibi ama gerçek.. Dizideki bir şiddet sahnesinden mutlu olduğunu belirten yorumculara rastlıyoruz. Kanalın resmi youtube kanalında yayınlanan fragmanın altına yapılan yorumlardan. Reyting uğruna daha neler göreceğiz bilmiyoruz ama. Sadakatsiz dizisi yoluna iddialı bir şekilde devam edecek görünüyor.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz 36'ıncı yeni bölümüyle 27 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 20.00’da Kanal D’de ekranında seyircilerle buluşacak..