Kanal D'nin Sevilen Dizisi Sadakatsiz'de Yaprak Dökümü! İki Ayrılık Var

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş'in başrollerindeki Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in kadrosundan iki ayrılık var.

Kanal D'nin Sevilen Dizisi Sadakatsiz'de Yaprak Dökümü! İki Ayrılık Var
Yayınlanma Tarihi : 31 Ocak 2022 18:56

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, ikinci sezonunda da Çarşamba akşamları tüm hızıyla devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana her hafta adından söz ettiren sahnelere imza atan Sadakatsiz, bu sefer ayrılık haberiyle gündeme geldi.

Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu Sadakatsiz, sette patlak veren Covid-19 nedeniyle ara vermişti. Bu hafta yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Sadakatsiz'de iki karaktere veda edeceğiz.

Melih ve Bahar Hikayeden Çıkıyor

Başrollerini Cansu Dere, Melisa Sezen, Caner Cindoruk ve Berkay Ateş'in paylaştığı dizide ana kadroda yer alan iki oyuncudan biri son kez ekranlara gelecek. Dizide Melih karakterine hayat veren Ali İl ve Bahar karakterine hayat veren Yeliz Kuvancı hikayeden çıkacak.

İki sevilen karakterin hikayeden nasıl çıkacağı henüz belli değil. Ancak iki oyuncunun da diziden ayrılacağına dair haberler doğrulandı.