Kanal D'nin Yargı dizisinde büyük gizem çözüldü seyirciler çok sevindi

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi Pazar akşamı ikinci sezonuyla ekrana geliyor

Kanal D'nin Yargı dizisinde büyük gizem çözüldü seyirciler çok sevindi
Yayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2022 00:37

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi Pazar akşamı ikinci sezonuyla ekrana gelecek. Dizinin ilk bölümünden itibaren reytingleri alt üst ettiği bir gerçek.

Dizinin ilk sezonunda beklenmedik bir gelişme yaşanmıştı:

KAAN URGANCIOĞLU DEVAM EDİYOR

Projeden Kaan Urgancıoğlu'nun ayrılacağına yönelik haberlerin ardı arkası kesilmiyordu. Öyle ki dizinin final sahnesinde Ceylin tarafından Ilgaz'ın öldürüldüğü biliniyor. Ancak dizide yine bir ters köşe yaşanacak.

ZAMAN ATLAMASI YAŞANACAK

yargi-ceylin-ilgaz-16bolum-pinardeniz-kaanurgancioglu.webp

İddialara göre dizide zaman atlaması yaşanacak. Hal böyle olunca Ilgaz karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu, yeni sezonda da Yargı kadrosunda olmaya devam edecek.

HER ŞEY FRAGMANLA ORTAYA ÇIKTI

Kaan Urgancıoğlu'nun yeni sezonda devam edeceği gerçeği de Kanal D resmi hesabından yayınlanan fragmanla ortaya çıktı. Dizide yine zaman atlaması yaşandığı görülüyor.

Bu duruma seyirciler çok sevindi .

Çünkü Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz arasındaki uyum seyirciler tarafından çok seviliyor. İkili aşk101 dizisindeki performanslarıyla da çok beğenilmişlerdi.

Öte yandan Yargı 35.bölüme ait fragman şimdiden 1 milyondan fazla izlenmiş durumda.

SOSYAL MEDYA YIKILMIŞ DURUMDA

Yargı hayranları da gelen bu habere sevilmiş durumda. Sosyal medyada onlarca kişi Kaan Urgancıoğlu için kutlama mesajları bile yayınladı.