Kanal D'nin Yargı Dizisinde Dengeleri Değiştirecek İtirafı

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi nefes kesen bölümleriyle seyirciyi etkilemeye devam ediyor. Dizinin yayınlanacak yeni bölümünde Laçin'in itirafı her şeyi değiştirecek.

Kanal D'nin Yargı Dizisinde Dengeleri Değiştirecek İtirafı
Yayınlanma Tarihi : 17 Şubat 2022 18:38

Sema Ergenekon'un uzun süren çalışmaları sonucu kaleme aldığı, Kanal D ekranında yayınlanan Ay Yapım imzalı Yargı dizisi heyecanlı senaryosu ve etkileyici oyunculuk performansıyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı dizisi, 20 Şubat Pazar akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölüm tanıtımında ise Laçin'in itirafı tüm dengeleri değiştirecek.

6138b45a86b24447cc108a09.webp

Yargı 21. Bölüm Fragmanı

Yargı dizisinin yayınlanan 21. bölüm fragmanında; Metin amir Ceylin'i polis içindeki köstebek olan Niyazi'nin ölümüne sebebiyet vermekten sorguya çeker. Ancak bu sorgu eski savcı Ilgaz ve babası Metin'i karşı karşıya getir. Ilgaz'ın hala şüpheli sıfatında olduğu durum aydınlanmadan Niyazi'nin ölümü işleri iyice karıştırır. Laçin, şoförü ile yaşadığı ilişkiyi Yekta'nın bildiğini öğrenir. Paniğe kapılan Laçin, Yekta'dan kurtulmak için Ceylin'in kapısını çalar. Laçin, Yekta'nın diplomasının sahte olduğunu ve avukat olmadığını söyler.

Heyecanın her hafta giderek yükseldiği, Pazar akşamının iddialı ve reyting rekortmeni dizisi Yargı'da bu hafta neler yaşanacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com