Kanunsuz Topraklar Dizisinin Final Tarihi yaklaştı! Seyirciler üzgün

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi beklenen ilgiyi görmedi. Dizinin final yapacağı konuşuluyor. Esra Bilgiç, Uğur Güneş ve Necip Memili'nin başrollerindeki FOX Dizisi çöküyor

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Final Tarihi yaklaştı! Seyirciler üzgün
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2021 16:06

FOX TV'de bir maden patronun kızıyla bir madencinin aşkını anlatan Kanunsuz Topraklar dizisi her geçen gün erimeye devam ediyor. Dizinin kemik bir kitlesi oluşmasına rağmen final kaçınılmaz görünüyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi Çarşamba akşamları yayınlanıyor. Dizinin her yayınlanan yeni bölümünde reytingler yerlerde sürünüyor.

Sadece televizyonda değil youtube üzerindeki bölümlerin de izlenirlik seviyesi oldukça düşük.

Dizideki hikaye ve karakterlerin de uyumu oldukça iyi olmasına rağmen hikayenin başladığı gibi gitmemesi nedeniyle sımsıcak aile dizisi olmaktan çıkarak entrika dizisine dönüştü.

Bu durum seyircide olumsuz etki yarattı. FOX ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin şimdiye kadar 6 bölümü yayınlandı.

7.bölümüyle de ekrana gelecek olan Kanunsuz Topraklar dizisinin reytinglerinde herhangi bir yükseliş olmaması durumunda final yapması bekleniyor.

Düşük reyting getiren dizileri kaldırmasıyla ünlü olan FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar dizisini de en az 13 bölüm devam ettireceği ardından da final yaptıracağı konuşuluyor. Bu durumda Aralık 2021 tarihinde Kanunsuz Topraklar dizisinin final yapması mümkün görünüyor.

Dizinin yeni bölümlerinde bir reyting artışı olmazsa kanalın önce yayın gününü değiştirmesi ardından da diziye final yaptırması ihtimaller arasında yer alıyor.