Masumlar Apartmanı Dizisi İçin Final Yaklaşıyor! TRT Seyircileri Çok Üzgün

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin finalinin yaklaştığı iddia ediliyor. Yayınlanan son bölümle ilgili yapılan analizler şaşırtıyor. İşte ayrıntılar...

Masumlar Apartmanı Dizisi İçin Final Yaklaşıyor! TRT Seyircileri Çok Üzgün
Yayınlanma Tarihi : 10 Aralık 2021 20:05

TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nı hayranlarını üzen bir haber gündeme bomba gibi düştü.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun Diğer Yüzü isimli romanından uyarlanan, başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Aslıhan Gürbüz ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Salı akşamlarının reyting rekortmeni Masumlar Apartmanı'nın final yapacağı iddia edildi.

Masumlar Apartmanı Seyirci Kaybetmeye Devam Ediyor

Yayınlandığı günden bu yana her bölümü olay olan ve izleyiciyi ekran başına kilitleyen Masumlar Apartmanı, dizinin sevilen karakteri İnci'nin ayrılığı ve yerine gelen Rüya karakteri ile ikinci sezondan küçükte olsa bir düşüş yaşamıştı.

Sezona geç başlayan ancak tanıtımları ile önemli ölçüde izleyici kitlesi kazanan ATV'nin Destan dizisi yayınlandığı günden bu yana reyting sıralamasını değiştirmeye devam ediyor. Bu durumdan en çok etkilenen dizi ise aynı gün yayınlanan Masumlar Apartmanı oldu.

Ne İnci Ne de Ceylan Tutmadı

İkinci sezonun ilerleyen bölümlerinde hikayenin sürekli başa sarmasından gün be gün şikayetçi olan izleyicinin nabzı son bölümlerde Ceylan karakteri ile canlandırılmak istendi. Ne yazık ki bu da durumu pek değiştirmedi.

Gülben'in yavaş yavaş iyileşmesi ve Esat ile olan ilişkisinin ilerlemesi belki de bu sezonun en güzel olaylarından biri oldu. Naci'nin Safiye'ye evlenme teklifi etmesi ve kendini geliştirmeye çalışması herkesin bir bir iyileşmeye başladığının sinyallerini seyirciye vermeye başladı.

Finale Doğru Adım Adım

Rüya ve Ceylan karakterinin seyirci de karşılık bulmaması, Han'ın değişmemesi ancak Gülben ve Safiye'de görülen iyileşme ve reytinglerde yaşanan düşüş akıllara 'Masumlar Apartmanı final mi yapacak?' sorularını getirtiyor.