Müge Anlı'dan Acun Ilıcalı Yalanlaması

Acun Ilıcalı tarafından sunulan O Ses Türkiye programına Müge Anlı'nın katılacağı öne sürülmüştü. Müge Anlı net bir şekilde yalanladı..

Müge Anlı'dan Acun Ilıcalı Yalanlaması
Yayınlanma Tarihi : 20 Aralık 2021 19:38

Ekranların en çok izlenen isimlerinden biri olan Müge Anlı hakkında dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Müge Anlı'nın Acun Ilıcalı ile el sıkıştığı öne sürüldü. Bu iddia çok geçmeden yalanlanmış ve Müge Anlı ATV ekranlarında yoluna devam etmişti.

Bu kez haber sitelerinde Müge Anlı hakkında yine dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın yönetimindeki 'O Ses Türkiye' yarışmasına Müge Anlı'nın da katılacağı öne sürüldü.

Müge Anlı hakkındaki bu iddia bir çok gazete tarafından da manşetten duyurulunca nihayet beklenen açıklama geldi. Müge Anlı kesin bir dille söz konusu iddiaları yalanladı.

TV100'ün geçtiği habere göre: Söylemezsem Olmaz programında Bilal Özcan ve Bircan Bali konu hakkında konuşmuş ve Anlı'nın katılacağını iddia etmişti.

Müge Anlı iddialara göre Bilal Özcan’a şu mesajı attı: "Bilal abiciğim günaydın umarım çok iyisinizdir. Şimdi programınızı izledim. O Ses Türkiye ile ilgili… Ben katılıyormuşum, haberim bile yok. Sana söylemek istedim çok öpüyorum sevgiler."

Yılbaşı akşamı yayınlanacak olan ' O ses Türkiye Özel' programına katılacak olan ünlüler şimdiden merak edilirken önümüzdeki günlerde tv8 yönetimi tarafından katılacak konukların listesinin duyurulması bekleniyor.