Netflix duyurdu! Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisinin yayın tarihi

Netflix platformunda yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisiyle seyirci karşısında olacak.

Netflix duyurdu! Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisinin yayın tarihi
Yayınlanma Tarihi : 24 Mart 2022 22:57

Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan Netflix platformu Türk dizilerine bir yenisini daha ekledi. Atiye, Hakan Muhafız, 50 m2, Kulüp, Pera Palas'ta Gece Yarısı derken şimdide başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ'un da yer aldığı yeni bir Türk dizisi Netflix platformunda yayında olacak.

"Yakamoz S-245"in 20 Nisan 2022 tarihinde platforma ekleneceği duyuruldu. Yakamoz S-245 adı verilen dizinin ikinci sezon onayı aldığı bile öne sürülüyor.

Ranini Tv'nin haberine göre, bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu alan dizinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. Dizinin kadrosunda ayrıca Özge Özpirinçci olmak üzere Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi isimler yer alıyor.

KAÇ BÖLÜM EKLENECEK?

Öte yandan Yakamoz S-245 dizisiyle ilgili bilgiler de belli oldu. Tıpkı diğer Türk dizileri gibi Yakamoz S-245 dizisi de ilk sezonuyla 8 bölümden oluşacak. İlk sezonun beklenen ilgiyi görmesi durumunda ise hemen ikinci sezon çekimlerine başlanacak.

Kıvanç Tatlıtuğ uzun bir aranın ardından yeniden seyirci karşısında buluşacakken bir çok hayranı ise şimdiden sabırsızlıkla dizinin yayınlanacağı günü bekliyorlar.