Nurgül Yeşilçay Dur Durak Bilmeyecek Bir Tempoyla Dönüyor! Yeni Dizisi Belli Oldu

Bir süredir setlerden uzak kalan Nurgül Yeşilçay yeni dizisiyle ekrana dönüyor. Nurgül Yeşilçay son olarak Kefaret dizisinin başrol oyuncusuydu. İşte Yeşilçay'ın yeni projesi...

Nurgül Yeşilçay Dur Durak Bilmeyecek Bir Tempoyla Dönüyor! Yeni Dizisi Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 26 Kasım 2021 20:20

Başrollerini Mert Fırat ile paylaştığı Kefaret dizisinin ardından ekranlardan uzak duran Nurgül Yeşilçay'ın yeni dizi projesi belli oldu.

İkinci Bahar dizisinde canlandırdığı Gülsüm karakteri ile hayatımıza giren, Asmalı Konak dizinde canlandırdığı Bahar karakteri ile gönüllere taht kuran Nurgün Yeşilçay, son zamanlarda hayat mücadelesi veren anne karakterleri ile ekranlara geldi.

Son olarak Zülfü Livaneli'nin 'Konstantiniyye Oteli' isimli romanından uyarlanan Kefaret dizisinde kendisini aldatan kocasından boşanan iki çocuk annesi bir kadın karakterine hayat vermişti. Mert Fırat ile uyumu çok beğenilse de dizi 29. bölümde final yapmıştı.

Nurgül Yeşilçay Hem Tiyatroda Hem Dizide

Kefaret dizisinin final yapmasının ardından adı birçok dizi ve film projesinde anılan Yeşilçay, dinlenmeyi ve tiyatroya zaman ayırmayı tercih etmişti. Halen 'Bir Barda Bir Gece' isimli tiyatroda oynayan Yeşilçay, şimdilerde yeni dizi projesi için hazırlanıyor. 'Son Nefesime Kadar' isimli dizide yer alacak oyuncunun henüz karakteri ile ilgili bir açıklama yok. Net bir tarih verilmese de dizinin 2022 yılının ilk aylarında ekranlara geleceği duyuruldu.

Nurgül Yeşilçay hayranları Son Nefesime Kadar isimli dizide kendisini göreceklerinden bir hayli heyecanlı. Dizinin konusu ve Yeşilçay'ın canlandıracağı karakteri gelecek günlerde hep birlikte öğreneceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Sol Meydan

İlgili Haberler