Onlarla İlişki Kurmak Tam Bir Çile! Kavgayı Çok Seven 3 Burç İnsanı

Bazı burç insanlarıyla geçinmek oldukça zordur. Ağzınızla kuş tutsanız da onlara yaranamazsınız. Akşam Gazetesi ilişkilerdeki üç kavgacı burç hakkında bilgiler verdi.

Onlarla İlişki Kurmak Tam Bir Çile! Kavgayı Çok Seven 3 Burç İnsanı
Yayınlanma Tarihi : 03 Mart 2022 19:26

Bazı burç insanları, ısrarlı duruşlarından vazgeçmeyerek hem ikili ilişkileri hem de kendilerini adeta yiyip bitirirler. Genelde de kavgalar kendi kişiliklerinin sonucu olarak ortaya çıkar ve karşısındakini de yıpratır. Eğer karşınızda bu 3 burç insanından biri var ise biraz alttan alın veya ortamı terk edin. Aksi taktirde kendi inatları, dediğim dedik ve kibirli yönleri sizi kırabilir. Akşam Gazetesi, kavgacı 3 burç insanını derledi.

Kavgacı 3 Burç

Koç

Elbette şaşırmadık! Listenin başı olan koçlar, kahraman enerjisine sahip olsa da, kibirli ve agresiftir. Karşısındakini alt etmek için tüm kılıçları kuşanır ve kavga eder. Aniden parlayan koçlar, dürtüsel hareket ederek ortalığı kasıp kavurmakta ustadır. Ancak ne agresif yönlerini kabul ederler ne de kibirli yönlerini...

Boğaz

Kıskanç boğalar, sadece kıskanç değil inatçı ve hırslıdır. Kolayca sinirlenen koçlar, sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmez ve asla geri adım atmazlar. İstediği olmadığında dediğim dedik yönleri ortaya çıkar ve eleştiriye asla tahammül edemezler.

İkizler

Eğlenceli ve gezmeyi sevenler ikizler, içten içe kaosun kendisidir. Öfke nöbetinin vücut bulmuş hali ikizler, sinirleri yatışsa da bitmek bilmeyen söylenmeleriyle adeta karşısındaki çileden çıkartır. İşin sonunda ise bir bakmışsınız suçlu siz olmuş ve iğneleyici sözlere katlanmak zorunda kalmışsınız...