Öykü Karayel STAR TV dizisiyle ekrana dönüyor

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni TV dizisi ''Kaderimin oyunu'' büyük fırtınalar koparacak. Başrollerinde ise Öykü Karayel yer alacak..

Öykü Karayel STAR TV dizisiyle ekrana dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 22 Eylül 2021 20:10

12 Kasım 2020 tarihinde Netflix ortamında gösterime giren Bir Başkadır adlı mini dizi Türkiye ve Dünyada fırtınalar estirmişti. Dizide Meryem karakterine ise başarılı oyuncu Öykü Karayel hayat vermişti. Başarılı bir performans sergileyen Öykü Karayel bu dizi sayesinde milyonlarca kişiye kendini sevdirmişti.

HERKES YENİ DİZİSİNİ BEKLİYORDU

Herkes Bir başkadır dizisinin yeni bölümlerini beklerken bir yandan da Star TV ekranlarında yayınlanacak yeni dizisine kilitlenmişti. Gelen Son dakika haberine göre nihayet Öykü Kareyel ekrana geri dönüyor..

Gazete Duvar'da yer alan habere göre: Star TV'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu için çalışmalar başladı.

NGM Medya imzalı Kaderimin Oyunu dizisinin başrol oyuncuları da açıklandı.

Öte yandan dizinin Yönetmenliğini Emre Kabakuşak, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ü yapacak.,Star TV ekranlarında yayınlanacak bu harika dizinin hikayesini ise Gül Abus Semerci kaleme alacak

KADRO GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Dizinin başrol kadrosunda ise sırasıyla Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak gibi isimler yer alıyor. ‘Kaderimin Oyunu’ adlı dizinin Ekim Ayının son günlerine doğru Star TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor..

Kaynak: Gazete Duvar

Öykü Kareyel Kimdir?

Adını Bir Başkadır adlı diziyle geniş kitlelere duyuran Öykü Kareyel henüz 31 yaşındadır. 20 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da doğan başarılı oyuncu Öykü Kareyel Çemberlitaş Kız Lisesi mezunlarındandır. Sırasıyla Kenter Tiyatrosu'nda kısa bir eğitim aldıktan sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ne giren Öykü Kareyel adını geniş kitlelere duyurmayı kısa sürede başarmış bir isimdir.

Ekim Ayında Star TV'de ekranda olacak olan 'Kaderimin Oyunu' adlı dizide başrol oyuncusu olan Öykü Kareyel 1,55 boyundadır..

Öykü Kareyel ayrıca Şarkıcı Can Bonomo ile evlidir..