Sadakatsiz Dizisinin Senaristi Mesajı Verdi ve Dizide Yeni Dönem Başladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde yeni döneme girildiğinin işaretleri verildi. Dizinin senaristi yapılan eleştirilere kulak astı ve değişikliğe gitti.

Sadakatsiz Dizisinin Senaristi Mesajı Verdi ve Dizide Yeni Dönem Başladı
Yayınlanma Tarihi : 07 Aralık 2021 20:20

Yayınlandığı günden bu yana gündemden düşmeyen Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizi Sadakatsiz, dizisinde bir takım değişiklikler izleyiciyi bekliyor.

Sezonun başarılı dizileri arasına adına yazdıran, BBC yapımı Doctor Foster'dan uyarlanan Sadakatsiz, başrollerinde yer alan Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk gibi başarılı oyuncularının yanı sıra hikayesiyle de dikkat çekmeye devam ediyor. Ancak son dönemde hikayesine yönelik yapılan eleştiriler, senaryoda değişikliğe gidilmesine neden oldu.

8 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak olan 42. bölümünde sürpriz gelişmeler izleyiciyi bekliyor.

Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosuna ikinci sezonda katılan Berkay Ateş'in canlandırdığı Aras karakteri ve Asya üzerinden yapılan senaryo değişikliği, dizi hayranlarını şaşırtacak.

8 Aralık Çarşamba akşamı Kanal D ekranında yayınlanacak Sadakatsiz 42. bölümünde; Aras, Asya'ya evlilik teklifi edecek. Ancak Asya'nın oğlu Ali, bu duruma sert bir çıkışla karşılık verecek. Volkan ise Ali'nin öfkesini kullanarak ortalığı karıştıracak.

Asya, Aras'ın evlilik teklifine ne yanıt verecek? Ali, annesi Asya'nın önünde engel olacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Sol Meydan