Şahan Gökbakar'ın son paylaşımı kafaları karıştırdı! Tepki gösterenler çok

Komedyen Şahan Gökbakar kafa karıştıran bir paylaşım yaptı. Özellikle AK PARTİ destekçileri ne demek istiyorsun diyerek Şahan Gökbakar'a tepki gösterdiler.

Şahan Gökbakar'ın son paylaşımı kafaları karıştırdı! Tepki gösterenler çok
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2021 16:02

Orman yangınlarında yayınladığı videolarla bölge halkının sesi olan iktidar medyasının ise büyük tepkisini çeken Şahan Gökbakar o dönem adeta bir gazeteci gibi hareket etmişti.

Şahan Gökbakar o gün bugündür de milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. Ancak Şahan Gökbakar bu kez kimsenin pek anlam veremediği bir mesajla gündeme geldi.

O mesajı gören AKP destekçisi vatandaşlar Şahan Gökbakar'a tepki gösterdiler. Ne demek istiyorsun açık konuş şeklinde yorumlar yazan çok sayıda kullanıcı Şahan Gökbakar'ın ne ifade ettiği belli olmayan paylaşıma tepki gösterdiler.

Bu durum Yeniçağ gazetesinin de dikkatini çeki ve gazete Şahan Gökbakar tarafından paylaşılan o mesajı manşete taşıdı.

Komedyen Şahan Gökbakar Twitter hesabından, “Vallaha herkes çok bunaldı... Bitsin şu saçmalık artık...” şeklinde dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

151120211152385767414.png

Kimi vatandaşlar bu tepkiyi gıda fiyatlarına yönelik zamlara isyan ediyor diye yorumlarken kimi vatandaşlar ise herhalde pandemi kısıtlamalarından söz ediyor yorumunda bulundular. Kimi vatandaşlar ise herhalde pandemiden sıkıldı yorumlarını yaparken bir çok vatandaş ise Şahan Gökbakar'a ne demek istiyorsan açıkça yaz diyerek isyan ettiler.