Show TV'nin Canan Ergüder'li Oğlum Dizisinin Reytingleri Belli Oldu

Show TV ekranında yayınlanan Canan Ergüder ve Serhat Teoman'ın da başrollerinde yer aldığı Oğlum dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizinin reyting raporları kanalın yüzünü güldürdü.

Show TV'nin Canan Ergüder'li Oğlum Dizisinin Reytingleri Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 10 Şubat 2022 19:23

Son günlerde Show TV ekranında yayınlanan çok sayıda dizi pek tutmuyor. Birçok dizi erken final yaparken merakla beklenen Oğlum dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi. Nefes kesen sahnelerin de yer aldığı Oğlum dizisinde bir süredir kanser tedavisi gören ve sağlığına kavuşan Canan Ergüder'de yer alıyor.

Canan Ergüder'le birlikte Menajerimi ara dizisindeki rol arkadaşı Serhat Teoman'da dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Televizyon Gazetesi tarafından yayınlanan bir özel analizde; Oğlum dizisinin reyting raporlarına yer verildi.

6202266f86b2450f8cf80b446401.jpg

Oğlum Dizisi İlk Bölümüyle Kanalın Yüzünü Güldürdü

Show TV ekranında yayınlanmaya başlayan, başrollerini Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Timur Acar ve Feyyaz Duman'ın paylaştığı, Ay Yapım imzalı Oğlum dizisi oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyen herkesten olumlu dönüş aldı.

Bir çocuğun ölümü ile başlayan dizi, bir babanın oğluna uyguladığı fiziksel ve psikolojik şiddet, anne ve baba arasındaki şiddetin bir çocuğu nasıl etkilediğini gözler önüne serdi.

Güçlü bir dram hikayesi ile izleyici karşısına geçen Oğlum dizisi sosyal medyada en çok konuşulan dizi oldu. Peki reyting sonuçları ne?

Oğlum Dizisinin Reytingleri Sevindirdi

İlk bölüm itibari ile ortalamanın üzerinde reytingler alan Oğlum dizisinin gelecek haftalarda da bu yükselişi sürdüreceği gözüküyor.

Oğlum dizisi dün akşam yayınlanan ilk bölümü ile tüm kişiler kategorisinde günü dokuzuncu sırada tamamladı. AB kategorisinde altıncı, ABC1 kategorisinde ise sekizinci olan Oğlum dizisi, günü ortalamanın üzerinde tamamlayarak iyi bir çıkış yakaladı.