Show TV'nin Üç Kuruş Dizisi Paraşütsüz Düştü! Geriye kalan bölüm sayısı açıklandı

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nursel Köse’nin başrollerindeki Üç Kuruş dizisi bekleyen ilgiyi görmedi Show TV final kararı aldı! Üç Kuruş dizisi daha ne kadar süre ekranda kalacak belli oldu.

Show TV'nin Üç Kuruş Dizisi Paraşütsüz Düştü! Geriye kalan bölüm sayısı açıklandı
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2022 21:00

Çukur dizisinin final yapmasıyla birlikte büyük umutlarla yerine Üç Kuruş dizisi hazırlandı. Hatta Çukur dizisinde yer alan bazı oyuncular da bu diziye taşındı. Yine bir mahalle üzerinden hikaye götürüldü. Ancak dizi öylesine bir sıkıcı hal aldı ki Çukur dizisinin tekrarları kadar bile izlenemiyor.

GÖZ KAMAŞTIRAN KADRO

Üç kuruş dizisinin kadrosunda üstelik usta isimlerin yanı sıra genç yeteneklerde yer alıyor. Hatta dizinin kadrosu göz kamaştırıyor. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nursel Köse’nin başrollerinde yer aldığı Üç Kuruş dizisi Pazartesi akşamları yayınlanırken final ise giderek yaklaşıyor.

REYTİNG TABLOSU ÇOK KÖTÜ

uckurus-fotoa21-750x375-c-750x375-c.jpg

Üç kuruş dizisi beklenen ilgiyi görmediği gibi reyting tablosu da çok kötü gidiyor. Bu da finali kaçınılmaz kılıyor. Ne Ay Yapım ne de Show TV diziye artık şans tanımak istemiyor.

ÜÇ KURUŞ'UN GERİYE KALAN BÖLÜM SAYISI AÇIKLANDI

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre; 10 bölüm sonra biteceği üzerine planlar yapıldığı kulislerde konuşuluyor.

Planlandığı şekilde 10 bölüm yayınlanırsa, final 23 Mayıs’ta ekrana gelecek olan 28. bölüm ile olacak...

Gelecek sezonda da yer alması beklenmeyen Üç Kuruş dizisinin yerine Ay Yapım şimdiden yeni diziyi hazırlamaya başladı bile.