Somer Şef Sen Neymişsin Öyle. Herkesi Çok Şaşırttı

Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekrana gelen TV8 ekranlarındaki "MasterChef Türkiye" yarışmasında jüri üyesi olan Somer Sivrioğlu gençlik fotoğraflıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Somer Şef Sen Neymişsin Öyle. Herkesi Çok Şaşırttı
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 00:39

Acun Ilıcalı gerçekten bir şey yaptığı zaman o iş kesinlikle tutuyor. Ve o projede kim yer alırsa Türkiye'nin tanıdığı isimlerden birine dönüşüyor. İster yarışmacı ister jüri olsunlar tüm ülke tarafından geniş bir hayran kitlesi de elde ediyorlar.

MasterChef Türkiye programı Türkiye'ye uyarlandıktan sonra çok büyük bir izlenirlik elde etti. Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olan MasterChef Türkiye yarışmasındaki Jüri üyeleri en az yarışmacılar kadar dikkat çekiyor.

TV100 tarafından geçilen bir habere göre "MasterChef Türkiye" yarışmasının jüri üyelerinden biri olan ve programdaki herkesin çok sevdiği isimlerden ünlü şef Somer Sivrioğlu, aynı zamanda Türkiye'nin de en çok sevdiği isimlerden biri haline dönüştü.

Programdan önce ve sonrasında Sydney'de de restoranı bulunan ve de menüsünde pek çok Türk lezzetini müşterilerine sunan Somer Sivrioğlu, her hareketiyle de toplumda merak uyandırıyor.

Magazin basınının gündeminden özel hayatıyla da hiç düşmeyen Somer Sivrioğlu bu kez dikkat çeken bir haberle gündeme geldi.

Uzun bir süredir sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Ünlü şef, son olarak gençlik yıllarından kalma dikkat çeken bir fotoğraf paylaştı. Somer Sivrioğlu'nun paylaşımı sosyal medyada kısa sürede geniş bir yankı buldu. Somer Şef'in söz konusu paylaşımı sonrası Somer şefi görenler, "Şefim hangisi sizsiniz tanıyamadım", "Ben çözemedim hangisi sizsiniz" şeklinde yorumlar yağdırdılar .

İşte hemen hemen Tüm haber sitelerinin sayfalarına taşıdığı Somer Sivrioğlu tarafından paylaşılan o fotoğraf.