Squid Game'in ikinci sezonu için sevindiren açıklama geldi

Netflix'in en çok izlenen dizilerinden biri olan Squid Game dizisiyle ilgili sevindiren müjde geldi. İkinci sezon geliyor

Squid Game'in ikinci sezonu için sevindiren açıklama geldi
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2021 23:38

Dünyayı kasıp kavuran Squid Game dizisiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. İlk sezonuyla tüm dünyanın en çok izlenen dizilerinden birisi olmuştu Squid Game.

Türkiye'de de izlenme rekorları kıran Squid Game'un ikinci sezonunun olup olmayacağı çok büyük bir merak konusuydu.

Netflix platformunda yayınlanan dizi platformun en çok izlenen dizisi olunca anında ikinci sezon onayı da çıktı.

Yapım şirketi ve senaristler ikinci sezon için hazırlıkları başlatırken bugün Gerçek Gündem haber sitesinde yayınlanan bir haberde dizinin ikinci sezonuyla ilgili bilgiler geldi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Squid Game senaristi ve yönetmeni Hwang Dong-Hyuk, dizinin 2.sezon müjdesini resmen duyurdu.

Öte yandan ikinci sezonun yayın Tarihiyle ilgili henüz net bir şeyin olmadığını fakat Squid Game"in muhtemel ikinci sezonunun dizide yer alan maskeli grubun gizemli elebaşları Frontman'e odaklanabileceğini de duyurdu.

İKİNCİ SEZON 2022 EYLÜL AYINDA

Netflix tarafından yayınlanan efsane dizinin ikinci sezonuyla ilgili kulislerde dolaşan iddialara göre 2022 yılının Eylül ayında ikinci sezonun yayınlanacağı öne sürüldü.

Şimdiden ikinci sezonu merakla bekleyen dizinin hayranları senaristler tarafından yapılan açıklama sonrası sevinçlerini sosyal medyadan paylaştılar.