Star TV daha fazla dayanamadı. Ada Masalı dizisinin final tarihi açıklandı

Yaz dizisi olarak Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ada Masalı dizisi final yapıyor. Dizinin final tarihi belli oldu.

Star TV daha fazla dayanamadı. Ada Masalı dizisinin final tarihi açıklandı
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2021 19:22

Bir yaz dizisi olarak yayına başlayan ardından çok sayıda seyircinin çok sevdiği Ada Masalı dizisi yeni sezona da taşınmıştı. Sezonun başlamasıyla birlikte çok sayıda iddialı dizi yayınlanmaya başladı.

Bu durum Ada Masalı dizisinin böylelikle sonunu getirdi. Dizinin finaliyle ilgili iddialar uzun süredir ortalıkta dolaşıyordu. Alınan karar gereği bu iddialar doğru çıktı ve resmen finaline karar verildi.

Ada Masalı dizisinin reytingleri düşünce finalde kaçınılmaz oldu. TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Cem Anıl Kenar (Hakan), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak) gibi ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı Ada Masalı dizisi 25.bölümüyle final yapacak.

Dizinin başrollerinde Alp Navruz ile Ayva Ayşin Turan yer alıyordu.. Şimdilik 23 bölümü yayınlanan Ada Masalı dizisinin son 2 bölümü için ise çekimler devam ediyor..

Dizi iki hafta sonra son bölümüyle ekrana gelerek veda edecek... Star TV'nin Ada Masalı dizisinin yerine getireceği yeni dizi ise şimdiden merak ediliyor.