Star TV'nin en iddialı dizisiydi! Ada Masalı dizisinden kötü haber

Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz ikilisinin başrollerindeki Star TV dizisi Ada Masalı için kötü haber geldi. TRT1 ekranlarındaki Masumlar Apartmanı ve FOX Dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin gerisinde kalınca final çanları çalmaya başladı.

Star TV'nin en iddialı dizisiydi! Ada Masalı dizisinden kötü haber
Yayınlanma Tarihi : 27 Ekim 2021 20:20

TV dünyasındaki yaprak dökümü hız kesmeden sürüyor. Star TV ekranında yeni diziler başlamak için gün sayarken mevcut diziler için ise final tehlikesi baş göstermeye başladı.

Televizyon dünyasında Salı rekabeti oldukça hareketli. TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi zirveyi kimseye bırakmıyor.

Merve Dizdar ve Ezgi Mola ikilisinin uyumu adeta diziyi reyting deposu haline dönüştürmüş durumda.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi de sezona iddialı bir giriş yaptı.

Bu durum kuşkusuz en çokta Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisi için oldukça kötü oldu.

Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan Ada Masalı dizisi kanalın en çok sevilen dizileri arasında yer alıyor.

Star TV'nin elinde kalan tek dizi olarak yoluna devam eden Ada Masalı dizisi için tehlike çanları çalmaya başladı.

Televizyon gazetesinin derlemesine göre Star TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanmak üzere Sana Söz isimli yeni bir dizi başlayacak.

Pazar akşamları ise Benim Hayatım dizisi ekrana gelecek. İki yeni dizisinden reyting konusunda olumlu dönüşler bekleyen Star TV şimdiye dek Ada Masalı dizisi için reytingleri görmezden geliyor ve ekranda tutmaya çalışıyordu.

Yaz aylarında ekrana gelen Kazara Aşk düşük reytingler elde etmesine rağmen yeni sezona taşınan dizilerden biri oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu dizi bile Ada Masalı dizisinden çok daha fazla izleniyordu. Ada Masalı final yapmazken Baht Oyunu final yapmıştı. Buna rağmen Ada Masalı dizisinde bir yükseliş yaşanmamıştı.

TRT1 ekranlarındaki Masumlar Apartmanı ve FOX ekranındaki Evlilik Hakkında Her Şey dizisi zirveyi paylaşırken Ada Masalı ne yazık ki artık çok düşük reytingler elde ediyor..

Final çanları artık çalmaya başladı..

Ada Masalı dizisi 19.bölümüyle ekrana gelmiş ve tüm kişiler kategorisinde reyting raporlarına göre sadece 21.olduğu ortaya çıktı.

AB kategorisinde ise 32.sırada yer alan Ada Masalı dizisinin artık final yapması kaçınılmaz oldu.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başarılı uyumuna rağmen dizinin final yapması bekleniyor..

Star TV daha öncede Menajerimi Ara dizisi için benzer bir fırsat sunmuş ve dizinin reytingleri artmayınca bu diziye final yaptırmıştı.

Kazara Aşk dizisine de final yaptıran Star TV'nin bir kaç bölüm sonra reyting raporlarını göz önünde bulundurarak Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisine final yaptırması bekleniyor..

Şimdiden seyirciler bu karara üzülürken kanal yönetimi ise Ada Masalı dizisinin yerine getireceği yeni dizi için şimdiden hazırlıklara başladı bile.

İlgili Haberler