Tarkan'ın Geççek Şarkısına Doğuş'tan Geçmicek Şarkısıyla misilleme

Tarkan tarafından yazılan Geççek şarkısı dünya rekoru kırarken Doğuş Geçmicek şarkısıyla misilleme yaptı.

Tarkan'ın Geççek Şarkısına Doğuş'tan Geçmicek Şarkısıyla misilleme
Yayınlanma Tarihi : 17 Mart 2022 23:16

Tarkan'ın Geççek şarkısı gündem olmaya devam ediyor. Bazı kişiler Geççek şarkısı çok eleştirmiş ve tepki göstermişti. Muhalefetin çok sevdiği Geççek şarkısına şimdi de Doğuş'tan rakip bir şarkı geldi.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre; Şarkıcı Doğuş, yeni şarkısı 'Geçmicek'i "Yakında" diyerek sosyal medya hesaplarından duyurdu. Tarkan'ın "Geççek" şarkısına cevap olduğu düşünülen "Geçmicek" duyanları şaşkına çevirdi.

Doğuş, 'Geçmicek' isimli şarkısına Recep Yengün yönetmenliğinde bir de klip çekti. Levent Yeraltı stüdyolarında gerçekleşen klip çekiminde Doğuş'un kaptan elbisesi giydiği görüldü.

354240-270x470.jpg

DOĞUŞ İDDİALARA YANIT VERDİ

'Geçmicek' isimli şarkısı ile Tarkan'a atıfta bulundu yorumlarını da beraberinde getiren Doğuş, yöneltilen sorular üzerine, "Olabilir ya da olmayabilir bunun yorumunu dinleyiciye bırakıyorum. Yapılan yorumları saygıyla karşılıyorum fakat çok önceden zemini hazırlanmış bir şarkı bu. Ben sanatımı icra ederim sadece, 97'den beri bu böyle bence herkes kendi işine baksın" dedi.

Şimdi herkes Doğuş'un yeni şarkısını merak ediyor. En çok merak edilende Geççek şarkısını Doğuş'un şarkısının geçip geçmeyeceği.: