TRT oyuncusu Ezgi Mola'yı Çileden Çıkardılar! Bir İlk Yaşandı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi oyuncularından olan Ezgi Mola tartışma yaratacak bir tepkiyle gündeme geldi.

TRT oyuncusu Ezgi Mola'yı Çileden Çıkardılar! Bir İlk Yaşandı
Yayınlanma Tarihi : 29 Ekim 2021 18:34

Bazı oyuncular gerçekten de doğru bildiğini haykırmaktan geri kalmıyorlar. Birileri ne der diye düşünmeden üstelik. Korkusuzca haykırıyorlar. O isimlerden biri de Ezgi Mola.. Zaman zaman yaptığı eleştiri paylaşımlarıyla dikkat çeken Ezgi Mola yine ses getirecek bir çıkışla gündemde.

Ezgi Mola son zamanların en çok dikkat çeken oyuncuları arasında yer alıyor. Ezgi Mola TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veriyor.

Dizideki performansı kadar sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da ilgi çekmeyi başarıyor.

Bugün basının gündeminde yine Ezgi Mola vardı.. Ezgi Mola İstanbul'daki taksi sorununa dikkat çeken bir paylaşımla gündeme oturdu.

Cumhuriyet gazetesinin geçtiği habere göre: İstanbul'daki taksi problemine tepki gösteren Ezgi Mola, belediye otobüsünü kullanarak tepkisini dile getirdi.

Öte yandan O anları da sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu Ezgi Mola "Alın taksinizi başınıza çalın" notunu düştü...

NE OLMUŞTU?

Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İBB'nin İstanbul'a 5 bin yeni taksi teklifi, UKOME toplantısında oy çokluğuyla 10. kez reddedilmişti. Tartışmalara neden olan bu karara çok sayıda kişi tepki göstermişti.

Tepki gösterenlerden biri de sanatçı Ezgi Mola oldu.

Ezgi Mola'nın gündeme oturan paylaşımının ekran görüntüsü ise şu şekildeydi.

EZGİ MOLA TARAFINDAN PAYLAŞILAN İŞTE O FOTOĞRAF

094006049-ezgi-mola-281021-tklp.jpg