TRT1'in Masumlar Apartmanı dizisinin yayın saati Erdoğan için değiştirildi

Salı akşamları ekrana gelen Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerindeki Masumlar Apartmanı dizisinin yayın saati Erdoğan'ın TRT1'e konuk olacak olmasından dolayı değiştirildi.

TRT1'in Masumlar Apartmanı dizisinin yayın saati Erdoğan için değiştirildi
Yayınlanma Tarihi : 30 Kasım 2021 18:55

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümüyle ilgili beklenmedik bir değişiklik yaşandı. Ezgi Mola ile Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun başrollerindeki dizi reyting rekorları kırmasıyla biliniyor.

Gerçek Gündem'de yayınlanan habere göre: OGM Pictures'ın TRT 1 için çektiği Masumlar Apartmanı dizisi bu akşam yine izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor.

Ancak merakla beklenen Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm yayın saatiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin bu akşamki 49. bölümü özetsiz yayınlanacak.


Sebebi ise saat 22:00’de AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TRT ortak yayınına katılacak olması.

ÖZETLERLE YAYINLANIYORDU

Genelde Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümüyle yayınlanmadan önce bir önceki bölüme ait görüntüler ekrana getiriliyor ve ardından dizi başlıyordu.

ÖZETLER TEPKİ ÇEKİYOR

Özet olarak yayınlanan görüntüler çok sayıda dizi için eleştiriye neden oluyor. Genellikle bir çok TV kanalı dizinin yeni bölümünü yayınlamadan önce bazen yarım saat bazen 1 saat civarı olarak özet yayınlıyorlar. Bu durum çok sayıda seyircinin tepkisini çekiyor.

İNTERNETTEN İZLEMEYİ TERCİH EDEN ÇOK

TV ekranlarında yayınlanan özetler ve oldukça uzun olan reklam araları bir çok seyirciyi internete yöneltti. İnternetten dizilerin yeni bölümlerini izleyen seyirciler özetsiz ve reklamsız bir şekilde dizileri izleme şansını bulabiliyorlar.

Masumlar Apartmanı dizisinin bu akşam yayınlanacak 49. yeni bölümü de büyük bir merakla bekleniyor..

İlgili Haberler