TRT'nin Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisinden 2 ayrılık

TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi teşkilatta 2 ayrılık birden yaşanacak

TRT'nin Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisinden 2 ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 05 Mayıs 2022 17:18

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi sezon finaline hazırlanırken diziden iki oyuncunun daha ayrılacağı öğrenildi. Yaşanacak bu ayrılık haberi seyircileri derinden üzdü.

TV100'de yayınlanan haberde; Teşkilat dizisinden ayrılacak oyuncularda belli oldu.

TRT’nin Tims&B imzalı rekortmen dizisi “Teşkilat”, 48. bölümünün ekrana geleceği 29 Mayıs günü sezon finali yapacak. Dizinin yeni bir gelişme olmazsa yeni sezonda da devam etmesi planlanıyor. 1 Mayıs Pazar günü tekrarı yayınlanan dizinin yeni bölümü ise 8 Mayıs Pazar günü ekrana gelecek.

Dizide ayrıca yakında iki ayrılık yaşanacak. Ezgi Eyüboğlu’nun ardından dizinin Hakkı Dayı’sı Tuncer Salman ve Tövbekar’ı Hakan Boyav da ekibe veda edecek. Başarılı yönetmenler Burak Arlıel ve Burak Müjdeci’nin yönettiği Teşkilat’ta Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Şenler ve Nihat Altınkaya gibi ünlü isimler seyirciyle buluşuyor.

HAKAN BOYAV BALKAN NİNNİSİ DİZİSİNDE YER ALACAK

Öte yandan Üsküp Haber'den Sadık Şimşek'in haberine göre; Teşkilat dizisinden ayrılacak olan Hakan Boyav, TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Balkan Ninnisi dizisinde seyirci karşısında olmaya devam edecek.