tv8'den Kırmızı Oda dizisinin yerine iddialı bir dizi

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi final yapmıştı. Yerine ise iddialı bir dizi yayınlanmaya devam ediyor.

tv8'den Kırmızı Oda dizisinin yerine iddialı bir dizi
Yayınlanma Tarihi : 06 Mart 2022 15:34

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 kanalı son 2 sezondur Kırmızı oda dizisiyle reytingleri alt üst ediyordu. Dizinin son bir kaç bölümdür reytinglerinde yaşanan düşüş Acun Ilıcalı'yı harekete geçirdi.

Acun ilk olarak ''Canım Annem'' isimli bir diziyi ekrana getirdi ve Kırmızı Oda dizisindeki gerileme devam ettiğinden final kararı aldı. Artık tv8 yönetimi tümüyle Canım Annem dizisine yönelmiş durumda.

13731352-728xauto.jpg

Televizyon gazetesinin derlediği habere göre; Yapımcılığını Saran Studios ve Stellar Yapımın üstlendiği, bir aşk ve aile dramının yaşandığı “Canım Annem” hEcee Tahtalıoğlu Pertez ve Emrah Şendur’un yönetmenliğini yaptığı dizinin acı dolu hikayesi izleyicileri de ekrana çekiyor.afta içi her gün 14.45’te TV8’de yayınlanmaktadır.

KIRMIZI ODA SEYİRCİLERİ TRT1'E YÖNELDİ

Öte yandan 2 sezondur ilgiyle Kırmızı oda dizisini takip edenler artık TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisini seyretmeye başladılar. Kırmızı Oda dizisinde 'Doktor' hanım karakterine hayat veren Binnur Kaya artık Masumlar Apartmanı dizisinde karakterini canlandırmaya devam ediyor.

MASUMLAR APARTMANI REYTİNGLERİ ARTMAYA BAŞLADI

Kırmızı Oda dizisindeki Binnur Kaya'nın Masumlar Apartmanı dizisine katılmış olması az da olsa dizinin reytinglerini artırdı. Son dönemde Masumlar Apartmanı dizisi de reytinglerde oldukça gerilerdeydi.

YENİ DİZİ DE KİMLER VAR?

TV8 ekranlarında yayınlanan Canım Annem dizisinin oyuncu kadrosunda da Erol Gedik, Selin Sezgin, Özlem Savaş, Faruk Pakiş, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Kayra Zabçı, Emin Önal, Funda Eskioğlu, Jülide Güven, Yavuz Pekdiker, Belma Mamati, Nihan Tüfekçioğlu, Metin Yıldırım, Cansın Mısırlı ve Gece Işık Demiral gibi iddialı isimler yer alıyor. Dizinin günlük olarak yayınlanması ise seyirci açısından bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Acun Ilıcalı'nın bu diziye büyük yatırımlar yaptığı konuşuluyor.