Uğur Aslan'ın Sunduğu 'Afara' Ne Demek?

Oyuncu Uğur Aslan'ın geçtiğimiz hafta başlayan TV programı 'Afara' sadece konuklarıyla değil, adıyla da dikkatleri üzerine topladı. Peki Afara ne demek?

Uğur Aslan'ın Sunduğu 'Afara' Ne Demek?
Yayınlanma Tarihi : 21 Nisan 2022 19:31

Kanal D ekranında Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisinin Komiser Eren'i Uğur Aslan, geçtiğimiz hafta Kanal D ekranında yayın hayatına başlayan TV programı Afara ile ekranlara geldi. Afara programının sunuculuğu yapan Uğur Aslan, birbirinden yetenekli konukları ve programın konseptiyle gündeme bomba gibi düştü. Ayrıca TV programının adı da merak konusu oldu. Peki Uğur Aslan'ın TV programı Afara ne demek? Afara ne anlama geliyor?

Afara Ne Demek?

Geçtiğimiz hafta Kanal D ekranında yayın hayatına başlayan, birbirinden farklı ve yetenekli konuklarıyla dikkatleri üzerine çeken, Uğur Aslan'ın sunuculuğunu yaptığı Afara, adıyla da gündem oldu. Afara'nın anlamı ise ilk kez duyanları şaşırttı.

Haber Global'de yer alan habere göre; Afara kelimesi, 'tütün tozu, ufalanmış tütün, döküntü, harman yerinde toprağa karışıp kalan taneler ve harman yerindeki hububatın taş ve toprakla karışık kalıntısı' anlamına geliyor.

Afara 2. Bölüm Konukları Belli Oldu

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekrana gelen Uğur Aslan'ın sunuculuğunu yaptığı Afara'da Tolgahan Sayışman, Haluk Levent ve Yasemin Sakallıoğlu konuk oldu.

Afara 2. bölüm konukları ise belli oldu. Uğur Aslan, bu hafta Afara'da Esra Erol, Barış Falay ve Toygar Işıklı'yı ağırlayacak.