Uraz Kaygılaroğlu Üç Kuruş Dizisinin Erken Finalini Ağzından Kaçırdı

Show TV ekranında Çukur dizisinin yerine gelen Üç Kuruş dizisi beklenen ilgiyi görmedi. Dizinin erken final yapabileceğine ilişkin iddiaları güçlendiren açıklama ise Uraz Kaygılaroğlu tarafından yapıldı.

Uraz Kaygılaroğlu Üç Kuruş Dizisinin Erken Finalini Ağzından Kaçırdı
Yayınlanma Tarihi : 13 Şubat 2022 22:47

Show TV ekranında yayınlanan, başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Erkin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Üç Kuruş dizisinin final yapacağını başrol oyuncusu ağzından kaçırdı.

Show TV'nin Ay Yapım imzalı iddialı dizisi Üç Kuruş, İçerde ve Çukur dizisinin devamı olarak sezon başında yayın hayatına başlamıştı. Beklenen ilgiyi görmeyen dizinin ara ara final yapacağı iddia ediliyordu. Final iddialarının yanı sıra dizi içerisinde geçen diyaloglar ile sık sık gündeme gelen ve tepki gören Üç Kuruş'un muhtemel akıbeti belli oldu.

Yakın arkadaşları ile bir araya gelen Üç Kuruş dizisinin başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu, mekan çıkışında magazincilerin sorularını yanıtladı.

Üç Kuruş Final Mi Yapıyor?

Kaygılaroğlu, dizide canlandırdığı Kartal karakteri için saçlarını sarıya boyatmış ve imajında iddialı bir değişiklik yapmıştı. Magazin muhabirinin 'Projeden sonra böyle devam edecek misiniz?' sorusuna, 'Bilmiyorum hoşuma da gitti. Eski fotoğraflarıma bakıyorum, buna da alıştım. Belki bir süre daha kalır. Yazı böyle geçiririm. Bir sonraki işe kadar.' yanıtını veren Kaygılaroğlu, adeta Üç Kuruş dizisinin sezon sonunda ekranlara veda edeceğini açıklamış oldu.

Oyuncu Kaygılaroğlu'nun yaz aylarını da sarı saçlarıyla geçirip, gelecek yeni bir proje için değişiklik yapacağını açıklaması, magazin kulislerinde Üç Kuruş dizisinin final yapacağı iddialarının dönmesine neden oldu.

Kaynak: televizyongazetesi.com