Yargı dizisinde Ceylin Karakterine Hayat Veren Pınar Deniz'in En İlginç İsteği

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz en büyük hayaliyle herkesi şaşırttı...

Yargı dizisinde Ceylin Karakterine Hayat Veren Pınar Deniz'in En İlginç İsteği
Yayınlanma Tarihi : 06 Aralık 2021 00:23

Pınar Deniz son dönemde en dikkat çeken oyunculardan. AŞK101 dizisiyle dünyanın tanıdığı isimler arasına girmeyi başaran güzel oyuncu şimdilerde Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizisi Yargı'da boy gösteriyor.

Yargı dizisindeki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz dikkat çeken itiraflarıyla gündem oldu.

Elle Dergisi için objektif karşısına geçen Pınar Deniz hayat vermiş olduğu 'Ceylin' karakteriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

CEYLİN AVUKATIM OLSUN İSTERDİM İTİRAFI

Güneş'in geçtiği habere göre Pınar Deniz söz konusu açıklamasında "İyi olmak gibi bir çabası yok, bu da onu gerçek kılıyor. Sınırlarını kendi belirliyor. Adaleti kendi vicdanı. İşinde ne kadar açıksa, kendi duygularına döndüğünde de bir o kadar kapalı olabiliyor. Onun da kendiyle savaşı burada başlıyor zaten. Ceylin avukatım olsun isterdim. Risk almayı seviyorum ve tutkusundan etkilenip davamı ona teslim edebilirdim" ifadelerine yer verdi.

KURAL TANIMIYOR

Öte yandan Pınar Deniz'in hayat verdiği Ceylin karakteri kural tanımayan bir avukat olarak biliniyor. Gittiği evden kural dışı bir şekilde diş fırçası çalıyor. Ve bunun incelenmesini istiyor.

Savcı Ilgaz'ın iyi niyetinden yararlanarak odasına girip özel bir dosyayı inceliyor ve bu dosya üzerinden menfaat elde etmeye de çalışıyor. Bir yandan kendini dürüst gibi gösterip diğer taraftan ise arkadan iş çeviriyor.