Yargı Dizisinde İşler Karışıyor! Seyirciyi Artık İyice Çileden Çıkaracaklar

Yargı dizisinin yeni bölümüne ait fragmandan detaylar geldi. Ceylin'in tekrar tutuklanacak olduğunu düşünen seyirciler senarist ve Kanal D yönetimine isyan etti.

Yargı Dizisinde İşler Karışıyor! Seyirciyi Artık İyice Çileden Çıkaracaklar
Yayınlanma Tarihi : 24 Şubat 2022 20:12

Ay Yapım imzalı, Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanını izleyen seyirciler isyan etti.

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı, Kanal D'nin en iyi çıkış yapan dizisi Yargı'da heyecan yine doruğa çıkıyor. Ancak seyirciyi de çileden çıkartıyor.

Yargı 22. Bölüm Fragmanı Tepki Topladı

27 Şubat Pazar akşamı 22. bölümü ile seyirci karşına çıkacak Yargı dizisinin yayınlanan son fragmanında, Ceylin'in tekrardan tutuklanma ihtimali seyircinin tepkisini topladı.

Yargı 22. bölüm fragmanında; Yekta, diplomasının sahte olduğu anlaşılmadan Ceylin'i mahkum etmek için elinden geleni ardına koymuyor. Ceylin, Engin'i öldürdüğü iddiasıyla açılan davada yargılanıyor. Savcı Pars, gerçeği bildiği halde mahkeme salonunda sessizliğini koruyor.

Seyirci Neden İsyan Etti

Yavaş ilerleyen birçok dizi hikayesine rağmen hızlı ilerleyen senaryosu ile izleyicilerin beğenisini toplayan Yargı, seyircinin son haftalarda Engin cinayetinin bir türlü açığa çıkmamasına isyan etmeye başlamıştı. Senarist, seyirciye kulak asmış olacak ki Ceylin tekrardan mahkeme salonunda yerini aldı. Ancak çıkacak tutuklamama kararı ihtimaline karşı seyirci yine isyan bayraklarını astı. Seyirci, Engin cinayetinin çözülmesini ve gerçeklerin ortaya çıkmasını istiyor.

Ayrıca, birçok izleyici Ceylin ve Ilgaz'ın girdiği bitmeyen çıkmazların son bulmasını da istiyor.