Yargı ve Mahkum Dizisine Rakip Geliyor! İşte Hakim Dizisinin Kanalı

Kanal D ekranında yayınlanan Yargı ve FOX TV ekranında yayınlanan Mahkum dizisi büyük ilgi çekerken şimdi de rakip bir dizi geliyor. Dizinin adı Hakim...

Yargı ve Mahkum Dizisine Rakip Geliyor! İşte Hakim Dizisinin Kanalı
Yayınlanma Tarihi : 15 Şubat 2022 19:36

Kanal D ekranında yayınlanan, Ay Yapım imzalı Yargı dizi heyecan dolu senaryosuyla yoluna devam ederken, sezon ortasında yayın hayatına başlayan Mahkum dizisi FOX TV'nin en sevilenlerine adına çoktan yazdırdı. Her iki dizide, cinayet davası ve adalet arayışına ışık tutarken, adalet konulu bir dizi de o kanaldan geldi.

Geçtiğimiz günlerde başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer alacağı iddia edilen, Amerikan yapımı Your Honor isimli diziden uyarlanan Hakim'in yakında ekranlarda yer alacağı haberleri çıkmıştı. Oyuncu ve set çalışmaları devam eden diziye son olarak Hekimoğlu dizinde İpek karakterine hayat veren Ebru Özkan'ın dahil olduğu ortaya çıkmıştı.

erdal-besikcioglu-4iyy-cover6441.jpg

Hakim dizinin hangi kanalda ve hangi gün yayınlanacağı belli değildi. Başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu hayranlarını sevindiren haber geldi.

Amerikan yapımı Your Honor dizisinden uyarlanacak olan Hakim dizisi ATV ekranında yayınlanacak. Oyuncu kadrosu son derece güçlü olan dizinin yayın tarihi henüz belli değil. Ancak iddialara göre dizi, Mahkum dizisine rakip olacak. Aynı zamanda Kanal D'nin bir diğer sevilen dizisi Camdaki Kız'a da rakip olmuş olacak.