Yasak Elma Dizisi Yayın Akışından Çıkarıldı! Dizi Ne zaman Geri Dönecek Açıklandı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi 5.sezonuyla da iddialı bir şekilde yoluna devam ediyor. Dizi yılbaşı arası verdi..

Yasak Elma Dizisi Yayın Akışından Çıkarıldı! Dizi Ne zaman Geri Dönecek Açıklandı
Yayınlanma Tarihi : 27 Aralık 2021 19:16

FOX TV ekranlarında 5 sezondur ekrana gen Yasak Elma dizisi pazartesi akşamlarının yıldızı olmaya devam ediyor.

Sevilen dizi Pazartesi akşamları en çok izlenen diziler arasında ilk üçte yer alıyor. Zaman zaman birinci olan Yasak Elma bazı günlerde ikinci oluyor.

Tekrarları bile reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisinin kemik bir kitlesi bulunuyor. Diziden ayrılanlar olduğu kadar yeni katılanlarda oluyor. Yeni hikaye bile dizinin hayran kitlesini uzaklaştırmıyor. İşte böylesine çok sevilen Yasak Elma dizisi kısa bir ara verdi.

Hem yılbaşı nedeniyle hem de korona nedeniyle sete ara veren Yasak Elma dizisi bir süre yayınlanmayacak. Hayranları bu duruma çok üzülürken sevilen dizi Yasak Elma'nın tekrar ekranda ne zaman olacağı da belli oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş Yasak Elma dizisinin ara vermesiyle ilgili bazı bilgileri aktardı.

Bazı diziler korona vakalarının artış göstermesinin de etkisiyle bir, bazıları 2 hafta ekrana gelmeyecek.


FOX’un dizilerine 2 hafta ara vereceği konuşuluyordu ama son gelen bilgiye göre bazı diziler bir hafta ara veriyor. Bu projelerin başında Yasak Elma da var.

Fenomen dizinin ekibi önümüzdeki hafta boyunca tatil yapacak.

Yasak Elma dizisi 03 Ocak’ta yayınlanmayacak. 10 Ocak’taki bölüm için ise ekip 2 Ocak’ta sete çıkacak.

6.SEZON YOK İDDİASI

Öte yandan Yasak Elma dizisinin 6.sezonunun da olmayacağı öne sürülüyor. Henüz kanal yönetimi ve yapım şirketinden bir açıklama gelmemiş olsa da Yasak Elma dizisi için bu sezonun son sezon olduğu öne sürülüyor..