Yasemin Göksu'dan Limak Holding'e şok! Aç kalırım daha diyerek türküsünü vermedi

Mendilimin Yeşili türküsünü reklam için kullanmak isteyen Limak Holding'e sanatçı Yasemin Göksu beklenmedik bir tepki gösterdi.

Yasemin Göksu'dan Limak Holding'e şok! Aç kalırım daha diyerek türküsünü vermedi
Yayınlanma Tarihi : 14 Mart 2022 19:56

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Limak Holding hiç beklemediği bir şok yaşadı. AKP'ye yakın şirketlerden olan Limak sadece Türkiye'de değil yurt dışında da devasa yatırımları olan bir grup. Özellikle Kuzey Makedonya'da da dev yatırımları bulunan Limak holding Türkiye'de muhalefet tarafından yoğun eleştiri alıyor.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDILAR

Gerçek Gündem'de yer alan bir habere göre; Limak holding özel bir video için Yasemin Göksu'nun türküsünü kullanmak istedi. Ancak aldıkları cevapla şoka uğradılar.

Sanatçı Yasemin Göksu, Limak Holding'in '18 Mart Çanakkale Zaferi' videosu için Urumeli Hatırası albümündeki Mendilimin Yeşili türküsünü kullanmak istediğini açıkladı.

Göksu Twitter hesabından haberi duyurarak, "Limak Holding için 18 Mart Çanakkale Zaferi videosu hazırlayacak olan bir şirket,Urumeli Hatırası albümündeki "Mendilimin Yeşili" türküsünü bedeli karşısında kullanmak istediğini söyledi. Bel kemiğime çivi battı sandım" dedi.

Göksu, "Bir kuruşları geçerse haram olsun bana. Aç kalırım daha iyi!" diyerek Limak Holding'e tepki gösterdi.