Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'dan Ortak Proje

Oynadıkları filmlerle geniş kitleleri etkilemeyi başaran Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan ortak bir projede bir araya geliyor. İkilinin yeni bir oyunla bomba gibi dönüş yapacakları öğrenildi.

Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'dan Ortak Proje
Yayınlanma Tarihi : 07 Şubat 2022 18:48

Yılmaz Erdoğan Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2'nin final yapmasının ardından usta oyuncu Demet Akbağ ile birlikte bomba bir projeye girişiyor. Gazeteci Birsen Altuntaş, haberinde ayrıntılara yer verdi.

Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan uzun bir aradan sonra tekrardan ortak bir projede yer alacak.

Dönemine damga vuran skeçlere imza atan Bir Demet Tiyatro başta olmak üzere birçok ortak projede yer alan Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ, tekrardan bir tiyatro oyunu ile bir araya gelecek.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yılmaz Erdoğan yakın dostu Demet Akbağ için daha önce 'Aydınlık Evler' adlı bir oyun yazdığını açıklamıştı. Ancak araya giren pandemi nedeniyle proje rafa kalkmıştı. Yeniden gündeme gelen alınan oyunun yakın zamanda sahneleneceği duyuruldu. Hazırlıkları devam eden 'Aydınlık Evler' adlı oyunda Demet Akbağ'ın yanı sıra Salih Bademci ve Sinem Ünsal da yer alacak.

Bir mahallede geçen 'Aydınlık Evler' oyununun anlatıcısı Oyun Hicri adlı bir karakter olacak.