Ağız çevresindeki kırışıklıkları gizleyen bu etkili yöntem sayesinde cildiniz bebek gibi olacak!

Dudak kenarı kırışıklığına ne iyi gelir? Ağız kenarı çizgileri nasıl yok edilir? Siz de bu soruların yanıtını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Ağız çevresindeki kırışıklıkları gizleyen bu etkili yöntem sayesinde cildiniz bebek gibi olacak!

Ağız çevresindeki kırışıklıkları gizleyen bu etkili yöntem sayesinde cildiniz bebek gibi olacak!
Yayınlanma Tarihi : 02 Haziran 2022 15:12

Ağız, bir insanın yüzündeki en dikkat çekici bölgelerinden biridir. Partnerimizin veya sokakta yeni tanıştığımız birinin gülümsemesi günümüzü gerçekten değiştirebilir. Ağız ve gülümseme aslında bir tür kartvizittir. Yani bu bölge ne kadar güzel ve bakımlı olursa, o kadar iyi. Ama tüm bunlara önem versek de yaşla beraber dudak çevresinde birkaç kırışıklık görülebiliyor. Peki, Dudak kenarı kırışıklığına ne iyi gelir? Ağız kenarı çizgileri nasıl yok edilir? sizler için birbirinden etkili ve kolay yöntemi sizlerle paylaşacağız. Ağız çevresindeki kırışıklıkları gizleyen bu etkili yöntem sayesinde cildiniz bebek gibi olacak!

Dudak çevresini çizen dikey kırışıklıklardan oluşan çıkıntılı bir ağız, dolgunluğunu, hacmini ve yumuşaklığını kaybeder. Bunun için bu altın ipucunu evde kolayca uygulayabilirsiniz!

Yaş ilerledikçe yüzde kırışıklıklar ve lekeler oluşur. Bunun nedeni yaşla birlikte cildin tonunu kaybetmesi, sarkması ve kırışıklıklarla dolmasıdır. Önerdiğimiz yöntem cildi iyice temizleyip nemlendirdikten sonra aydınlatıcı içeren bir kapatıcı ile tonu eşitlemek. Cildi işlem öncesinde temizleyip nemlendirmezseniz yaptığınız işlem çok yapay ve kötü görünüp pul pul dökülebilir. Cilt tonu aydınlık ve net olunca kırışıklıklar çok daha az belli olacak. Daha derin kırışıklıklar varsa bir aydınlatıcı ten rengi kalemle sadece çizgilerin üzerinden geçip süngerle dağıtabilirsiniz. Aydınlatıcı kalem ten renginize uyumlu olmalı ve bunun için lekesiz, kırışıklık olmayan bir bölgeye, örneğin boynunuza renk denemesi yapabilirsiniz. Üzerine pudra sürmeyi unutmayın. Hem hiç makyaj yapmamışsınız gibi görünecek hem de kırışık ve lekeler gizlenecek!