Ahmet Hakan'dan Halk TV programcısı Ayşenur Arslan'a Ağır Sözler

Hürriyet Genel Yayın yönetmeni Ahmet Hakan'ın hedefinde bu kez Ayşenur Arslan var..

Ahmet Hakan'dan Halk TV programcısı Ayşenur Arslan'a Ağır Sözler
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2021 15:06

Dolar kurunun fırlaması ve Merkez Bankasının faiz indirmesi Türkiye'nin bir numaralı gündem maddesiyken Bir zamanlar Türkiye'nin medya alanında amiral gemisi konumunda olan gazetesi Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmeni olan Ahmet Hakan tamamen gündem saptırarak Halk TV programcısı Ayşenur Arslan'a saydırdı.

Türkiye gündeminden oldukça uzak bu çıkış sosyal medyada da tepkilere yol açtı. Koskoca Hürriyet'in yayın yönetmeninin yazdığına bakın diyenlerin sayısı epey fazlaydı.

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni olan gazeteci Ahmet Hakan, Halk TV’de program yapan usta gazeteci Ayşenur Arslan’ı sert ifadelerle eleştirdi.

“Hayıflanıyor da hayıflanıyor: ‘Vah vah! Çök kötü, çok kötü! Aman Allah’ım! Mahvolduk! Perişan olduk! Emin, ne olacak halimiz! Emin, kaç lira oldu dolar! Vah vah! Yandık! Bittik.’ Dili böyle diyor ama yüzü gülüyor Ayşenur ablanın... Niye? Bu tablodan bir iktidar değişikliği çıkacağını düşünüyor da ondan” diyen Hakan, “Fakat tabii ki bu samimiyetsizlik hemen fark ediliyor” ifadelerine yer verdi..

Ahmet Hakan yazısının ilerleyen bölümlerinde, “Ve işte tam da bu yüzden bu ekran şovunun halka etkisi sıfır oluyor” diyerek Halk TV programcısı Ayşenur Arslan'ı şov yapmakla suçladı.

Yazısının devamını okumak için HÜRRİYET'i ziyaret edebilirsiniz

İlgili Haberler