AKP'ye şok! Ahde vefasızlık diyerek partiyi bıraktı

AKP'deki yaprak dökümüne bir yenisi daha eklendi.

AKP'ye şok! Ahde vefasızlık diyerek partiyi bıraktı
Yayınlanma Tarihi : 29 Mart 2022 19:11

AKP'deki istifaların ardı arkası kesilmiyor. Dün İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerinden Amine Cansu Kaba partisinden bu kadar da olmaz sözleriyle istifasını açıklamıştı. Yeni istifa ise Muğla Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi'nin istifası oldu.

Ayşe Çiftçi geçmiş dönem AKP kadın kolları başkanlığı da yapmış bir isim. İstifasıyla ilgili olarak ODA TV'ye açıklamalarda bulunan Ayşe Çiftçi ahde vefasızlık yüzünden istifa ediyorum” açıklamasında bulundu..

Ayşe Çiftçi şunları söyledi

“Açıklamamda parti içinde bugüne dek hangi görevlerde bulunduğumu belirttim. Ancak şunu söyleyebilirim, AKP’den ahde vefasızlık yüzünden istifa ediyorum.”

Sosyal medya hesabından istifasını duyuran Muğla Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi, “Kendi isteğim ile 2011 yılında üyesi olduğum, mahalle kadın kolları yönetim kurulu üyeliği görevini, 2018 ve 2020 yılları arasında Fethiye ilçe kadın kolları başkanlığı görevini yaptığım Ak parti üyeliğimden gördüğüm lüzum ve aldığım karar nedeniyle bugün itibariyle istifa ediyorum. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerini kullandı.