AKP'yi sarsan ölüm! AKP'li siyasetçi koronavirüsten hayatını kaybetti

Korona pandemisi can almaya devam ediyor. Bu kez AKP'li bir siyasetçi hayatını kaybetti.

AKP'yi sarsan ölüm! AKP'li siyasetçi koronavirüsten hayatını kaybetti
Yayınlanma Tarihi : 23 Eylül 2021 01:32

Korona virüs salgınına karşın aşılama devam ederken bir yandan da ölüm haberleri gelmeye devam ediyor. AKP'nin Denizli Teşkilatını sarsan ölüm haberi partlileri yasa boğdu. Başkan yardımcılarından 58 yaşındaki Osman Tataroğlu koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti..

10 GÜN ÖNCE HASTANEYE YATMIŞ

Yerel basında yer alan habere göre: AKP'nin Denizli İl Başkan Yardımcısı Osman Tataroğlu, 10 gün önce rahatsızlanınca Denizli Devlet Hastanesi'ne götürüldü ve Burada Koronavirüs nedeniyle tedaviye alınan Tataroğlu, bir süre sonrada yoğun bakıma alınıp, ardından entübe edildi. Yoğun bakımdaki Osman Tataroğlu, gece saatlerinde sağlık durumu kötüleşince doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti..

Osman Tataroğlu'nun evli ve üç çocuk babası olduğu öğrenildi. Hırka Mahalle mezarlığı'nda defnedilen Osman Tataroğlu için AKP teşkilatlarından baş sağlığı mesajları gelirken Denizli Teşkilatında da hüzün hakimdi.

Denizli'de AKP adına yoğun çalışmalar yürüten Osman Tataroğlu'nun cenaze namazının ise Tavas ilçesinde kılındığı öğrenildi.