Altaylı'dan olay Kılıçdaroğlu yazısı: Namuslu insan böyle yapmaz

Elektrik faturalarındaki fahiş fiyatların ardından CHP lideri Kılıçdaroğlu, "faturalarımı ödemeyeceğim” demişti. Dikkat çeken yorum yapan Fatih Altaylı, "Namuslu insanlar istese de böyle yapamaz" dedi

Altaylı'dan olay Kılıçdaroğlu yazısı: Namuslu insan böyle yapmaz
Yayınlanma Tarihi : 10 Şubat 2022 20:59

Elektrik faturalarına tepkilerin ardı arkası kesilmiyor. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu bundan sonra elektrik faturaları ödemeyeceğim diye tepki göstermiş ve en sert tepkiyi Devlet Bahçeli göstermişti. Ödemezse elektriği kesilmeli diyerek tepki göstermişti.

Tartışmalara Habertürk yazarı Fatih Altaylı'da dahil oldu. Yeni yazısında dikkat çeken bir değerlendirmede bulunan Fatih Altaylı yazısında "Şimdi Kemal Kılıçdaroğlu fatura ödemeyeceğim diyor ya, bence öder. Çünkü namuslu vatandaşlar böyle şeyleri isteseler de yapamazlar. Kurguları ona göre değildir. Fatura ödemeyecek olan işi baştan ona göre tezgahlar. Üzerinde varlık bulundurmayıp, sözleşmeyi başkası adına yapar hatta yapmaz, baştan kaçak kullanmaya göre organize olur. Namuslu vatandaşlar öyle yapmadığı için o faturayı seve seve öder." ifadelerine yer verdi.

Fatih Altaylı'nın yazısı kısa sürede gündeme oturan yazılardan biri oldu..