Bu işte var bir iş. Nagehan Alçı'dan Kılıçdaroğlu'na övgüler

Adı Cumhurbaşkanı adayları arasında geçen Kemal Kılıçdaroğlu'na Nagehan Alçı övgüler dizdi.

Bu işte var bir iş. Nagehan Alçı'dan Kılıçdaroğlu'na övgüler
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2021 01:46

Ekrem imamoğlu ile Mansur Yavaş'ın önünü tıkayarak kendisini Cumhurbaşkanı adaylığına hazırlayan Kemal Kılıçdaroğlu yandaş kanallarda boy göstermeye başladı.

Erdoğan'ın en büyük şansı olarak gösterilen Kılıçdaroğlu'na yandaş isimlerde gaz vermeye başladı.

Yeniçağ gazetesinin derlediği habere göre: İktidara yakın açıklamaları ve yazılarıyla bilinen Nagehan Alçı, son dönemdeki 'gemiyi terk etme' hamlelerine bir yenisini daha ekleyerek rotayı Kemal Kılıçdaroğlu'na kırdı.

Cumhurbaşkanı adaylığına oynayan Kılıçdaroğlu Habertürk canlı yayınında soruları yanıtladı Bu yayında Kılıçdaroğlu'na yönelik iltifatları ve desteği dikkat çeken Nagehan Alçı, dikkat çeken şu ifadeleri kullandı:

"Helalleşme çıkışınızın Türkiye'ye çok iyi geleceğini düşünüyorum. Sayın Kılıçdaroğlu sizin CHP tarihinde devrim yapan bir siyasetçi olduğunuzu düşünüyorum. CHP'li aydınlardan helalleşme çıkışına yönelik ciddi bir eleştiri görüyorum."

SOSYAL MEDYA ÇALKALANDI

Sosyal medyada bazı CHP'liler ise Kemal Kılıçdaroğlu aday olsun diye her yolu deniyorlar. Şimdi de ona gaz vererek Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş gibi kazanacak bir aday varken onların önünü tıkamak istiyorlar. Buda bu oyunun bir parçası diyerek tepki gösterdiler.

MUHALİF GAZETECİLER DE GAZLIYOR

Sadece Nagehan Alçı değil Halk TV ve Tele1 ekranında boy gösteren gazeteciler de Kemal Kılıçdaroğlu'nu gazlıyorlar.