Cem Küçük'ten Oyuncu Birce Akalay'a tehit gibi sözler

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, hayat pahalılığına tepki gösteren oyuncu Birce Akalay'a 'gözdağı' verdi; "Son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti" diye meydan okudu.

Cem Küçük'ten Oyuncu Birce Akalay'a tehit gibi sözler
Yayınlanma Tarihi : 22 Temmuz 2022 19:21

AKP'ye yakınlığıyla bilinen TGRT ana haber sunucusu ve Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, "Birileri ülkeyi yemeye ve satmaya devam ediyor, yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle" şeklindeki ifadesi nedeniyle oyuncu Birce Akalay'ı sert sözlerle hedef aldı.

"Birce Akalay sosyal medyaya bakıyor. Konuşulanları duyuyor. Hükûmet kesin gidici, diyor. Bunların hepsine bir öz güven gelmiş. Birce Hanım, son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti" diyen Cem Küçük, söz konusu yazısına şöyle devam etti:

"Şu anda 17/25 Aralık öncesi ve sonrası hava var. Muhalefet de bu ortama güveniyor. Son sözü seçimlerde millet söyleyecek.

Birce Hanım, bir zamanlar Mehmet Ali Alabora vardı. Gezi’de ağaçların bahane olduğunu söylemişti. Kendisi galiba Londra’da. Siz siz olun fazla öz güvenli olmayın. Temkinli olmak daha iyidir...

Biz bu tehditleri belli ki seçimlere kadar duyacağız. Sonra kararı sandıkta millet verecek."