Devlet Bahçeli'den Ekonomi İçin Beklenmedik Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı

Dolar ve Euro / TL karşısında yükselişe geçerken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beklenmedik bir açıklama yaptı.

Devlet Bahçeli'den Ekonomi İçin Beklenmedik Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı
Yayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2021 20:38

Dolar ve Euro , TL karşısında hızla yükselişe geçti. Bu durum muhalefet tarafından eleştirilirken AKP'nin ortağı konumundaki MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den ekonomiyle ilgili beklenmedik bir açıklama geldi. Açıklamasında iktidarın doğru yolda olduğunu belirten Devlet Bahçeli faiz konusunda da AKP Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tam destek verdi.

Faiz'in Türkiye'nin geleceğinden çaldığını belirten Bahçeli hükümetin izlediği ekonomi politikasının doğru olduğunu belirterek CHP ve diğer muhalefet partilerini eleştirdi. Bu durum üzerinden polemik yaratmanın kötü niyetlilik olduğunu belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamasında ''bittik, tükendik, yandık, mahvolduk demek felaket tellallığıdır, kötü niyetliliktir'' ifadelerine yer verdi.

Bahçeli'nin yaptığı açıklama kısa sürede sosyal medyada da gündeme otururken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da Bahçeli'ye seslenerek 'Yüreğinde bir damla millet sevgisi varsa, erken seçimin kapısını aç, kardeşim' şeklinde bir çağrıda bulundu..