Erdoğan'a Rakip Olabileceğini Duyurdu! Bülent Arınç'tan Flaş Çıkış

Bülent Arınç yine gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. BBC Türkçe'nin sorularına yanıt verdi.

Erdoğan'a Rakip Olabileceğini Duyurdu! Bülent Arınç'tan Flaş Çıkış
Yayınlanma Tarihi : 29 Kasım 2021 20:10

AKP'nin üst düzey isimlerinden biri olduğu zamanlar ağır toplardan biri olarak kabul edilen Bülent Arınç şimdilerde çok sayıda AKP'linin hedefi haline gelmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde youtube üzerinden yayın yapan Armağan Çağlayan'a konuk olan Bülent Arınç bu kez BBC Türkçe'ye konuk olarak sorulara yanıt verdi.

Arınç'ın açıklamalarındaki en ilginç detaysa rakip olma konusu oldu.

BBC Türkçe'ye konuşan Bülent Arınç burada yaptığı açıklamada ''Şimdiye kadar AK Parti'nin karşısında olmayacağına dair söz verdiğini ancak kendisinin fazla zorlanması durumunda bunun değişebileceğini belirterek adeta meydan okudu...

Bülent Arınç ses getirecek bir açıklamaya imza atarak " AK Parti'de olacağım, Cumhurbaşkanımızın yanında, çevresinde olacağım. Ona karşı hiçbir zaman rakip olmayacağım diye bir içtihatta bulundum. Beni fazla zorlamasınlar. Çünkü içtihatlar zaman zaman değişebilir." diye konuştu..

AKP'de kendisinden daha kıdemli kimse olmadığını da belirten Bülent Arınç ayrıca açıklamasında kendisinin AKP'de ev sahibi olduğunu belirtti. Partinin sac ayaklarından biri olduğunu da belirten Bülent Arınç bu durumu kıskanan kişilerin de olduğunu öne sürdü...

Bülent Arınç'ın açıklamalarına AKP içerisinden nasıl bir yanıt geleceği büyük merak konusu oldu..