Erdoğan'ın eski doktorundan bomba iddialar! Hepsi gidiyor

Eski AKP milletvekili Op. Dr. Turhan Çömez, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın çevresinde bulunan bazı önemli isimlerin yurt dışına yerleşmeye dönük planlar yaptığını öne süren bir değerlendirmede bulundu.

Erdoğan'ın eski doktorundan bomba iddialar! Hepsi gidiyor
Yayınlanma Tarihi : 14 Temmuz 2022 19:05

KRT kanalına konuk eski AKP milletvekili ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski doktoru Op. Dr. Turhan Çömez, dikkat çeken iddialarda bulundu.

Katıldığı programda Erdoğan’ın yakın çevresinden önemli isimlerin yurt dışında ileriye dönük plan yaptığını iddia eden Turhan Çömez, “Erdoğan’ın yakın çevresinden dahi şu anda İngiltere’de kariyer arayan, gelecek arayan, istikbal arayan insanlar var. Ailesinin bir kısmını orada bırakıp kendisi gelip giden çok önemli isimler var. Erdoğan’ın bunları iyi okuması lazım” diyerek uyardı.

Öte yandan Yurt dışına gitme planı yapanların Erdoğan’ın ailesinden olup olmadığı sorusuna da yanıt veren Turhan Çömez, “Hayır. Erdoğan’a yakın çevresinden. Ailesinden bahsetmiyorum. İngiltere’yi bildiğim için zaman zaman da karşılaştığım için net olarak söylüyorum; çok yakın çevresinden insanlar var” iddiasında bulundu.

Turhan Çömez, yurt dışı planı yapanların gelecek kaygısı taşıdığını belirterek “Türkiye ile ilgili bir gelecek kaygıları var. Yarınlarını garanti altına alma duygusu var” şeklinde konuştu.