Hakan Aygün CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayını Açıkladı Ortalık Karıştı

CHP'ye yakınlığıyla bilinen Hakan Aygün , Millet ittifakı tarafından gösterilecek adayı açıklayınca tabandan büyük tepki yağdı! Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün üstelik adayı birinci ağızdan duymuş.

Hakan Aygün CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayını Açıkladı Ortalık Karıştı
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 01:05

CHP hata üstüne hata yapmaya devam ediyor. Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş'ın aday olması durumunda seçimleri kazanmasına kesin gözüyle bakılırken CHP Genel Merkezi seçimi kaybetmek için uğraş veriyor.

Erdoğan'a bir seçim daha kazandırmak isteyen CHP ve ortağı İyi Parti aday konusunda Kemal Kılıçdaroğlu'nu aday göstermek istiyor.

Seçimlerin Kılıçdaroğlu'nun aday olması durumunda Erdoğan tarafından ezici bir çoğunlukta kazanılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Tabanında bile destek bulamayan Kılıçdaroğlu'nun aday olması CHP açısından büyük bir seçim felaketine yol açacak görünüyor.

Toplum Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu derken CHP destekçisi gazeteciler ise Kemal Kılıçdaroğlu'nu parlatmaya devam ediyor.

birinci-agizdan-duydum-mi-591-2-41.jpg

O isimler arasında Deniz Zeyrek ve Merdan Yanardağ gibi isimler yer alırken aralarına Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün'de dahil oldu.

Hakan Aygün , katıldığı bir TV programında, 'Kılıçdaroğlu kesinlikle aday. Adım gibi eminim, birinci ağızdan duydum. Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı adayı olacak.' açıklamasında bulundu.

Hakan Aygün'ün bu açıklamasının ardından çok sayıda CHP'li Hakan Aygün'e tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkanlar sosyal medya üzerinden de her fırsatta tepkilerini dile getiriyorlar.

Kaynak:

İlgili Haberler