Hakan Bayrakçı'dan Kemal Kılıçdaroğlu hakkında ağır sözler

CNN Türk canlı yayınında açıklamalarda bulunan Hakan Bayrakçı , Kemal Kılıçdaroğlu hakkında çok ağır iddialar ortaya attı.

Hakan Bayrakçı'dan Kemal Kılıçdaroğlu hakkında ağır sözler
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2021 17:08

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Hakan Bayrakçı gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.

Hakan Bayrakçı'nın iddiasına göre Kemal Kılıçdaroğlu söz verip sözünü tutmayan bir adam.

Akıl Çemberi isimli programda konuşan Hakan Bayrakçı ayrıca Kılıçdaroğlu'nu uzun yıllardır tanıdığını söyledi.

Kılıçdaroğlu hakkında öyle ağır şeyler söyledi ki program konukları bile bu duruma çok şaşırdılar.

Size şahit olduğum bir olayı anlatayım diyen Hakan Bayrakçı CNN Türk'teki açıklamasında '' Kılıçdaroğlu'nun tarzı şöyledir: Bir insana söz verir, 'Tamam sen ikinci sıradan adaysın. Kimse değiştiremez' der. Adamı altıncı sıraya bir çakar, bitti." ifadelerine yer verdi.

Hakan Bayrakçı sözlerinin devamında ise "Kemal Kılıçdaroğlu'nun uslübü böyle. Söz verir, tutmaz. Bu, budur. On bir yıldır budur. 'Hayır böyle değil' diyen bir Allah'ın kulu varsa buraya bağlansın. Bana bir laf söylesin bakayım." diye konuşarak meydan okudu.

KILIÇDAROĞLU'NA NEDEN BÖYLE SÖYLEDİ?

CNN Türk'te yayınlanan programda CHP'nin muhtemel Cumhurbaşkanı adayı tartışılıyordu. Programda CHP'nin söz konusu şirket yöneticisi olan Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili kulis bilgileri konuşuluyordu. Program konuklarından olan Hakan Bayrakçı'da bu konuyla ilgili olarak Kılıçdaroğlu hakkındaki bildiklerini açıkladı ve ekledi Mesela, Kılıçdaroğlu'na gelip, 'Beni aday gösterebilirsiniz' diyerek CV veriyorlar. Kılıçdaroğlu da 'Bu iş tamam' diyerek adaylık sözü verip onu gönderiyor ama sözünü tutmuyor.

KİM ADAY OLACAK?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın adaylığına karşı çıkmasının ardından kulislerde Özgür Demirtaş, İlhan Kesici ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun adı geçmeye başlamıştı.

Toplum üç isminde adaylığına karşı çıkarken Gazeteci Hakan Aygün yaptığı açıklamada Kemal Kılıçdaroğlu'nun birinci ağızdan adaylığını duyduğunu öne sürmüştü.

MERDAN YANARDAĞ'DA GAZLIYOR

CHP'ye desteğiyle bilinen Tele1'in yöneticisi Merdan Yanardağ'da Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan karşısında aday olması durumunda Erdoğan'ı yenebileceğine ilişkin iddialarda bulunuyor.

Ancak tarafsız çok sayıda anket şirketine bakıldığında Erdoğan'ı seçimlerde sadece iki aday geçebilir. Biri Ekrem İmamoğlu. Diğeri ise Mansur Yavaş.. kaynak

İlgili Haberler